עירוני 'איתוראן' קריית שמונה ערכה הערב את ניסוי הכלים האחרון שלה לקראת חזרת הליגה בשבת הקרובה, כשאירחה את הפועל עכו למשחק אימון בו הביסה את יריבתה 4-1 משערים של סאקו טורה, יוג'ין אנסה, לוסיו מרניאו ורועי קהת, כמו כן, אופיר מזרחי בישל צמד שערים.
בתוך כך, ארבעה משחקני הקבוצה (סמואל בראון, עבדאללה חליחל, יואב הופמייסטר ואורי דהן) נעדרו עקב השתתפותם במשחקה של הנבחרת הצעירה. בנוסף, ראוי לציין את הופעת הבכורה של שחף ספיר שחקן קבוצת הנוער במדי הקבוצה הבוגרת.

דקה 8 : השתחררות יפהייפיה של ידין לוגסי באגף ימין הסתיימה במסירת רוחב את תוך הרחבה שם מצא את גיא בן לולו שהמשיך בנגיעה אל הפינה הרחוקה אך הבלם הרחיק מקו השער לקרן.

דקה 16 : מוחמד שכר בעט מחוץ לרחבה בעיטה חלשה שהלכה לחוץ.

דקה 26 : לאחר דקות רבות בהן המשחק רובו ככולו התנהל במרכז, היה זה מוחמד שכר שניסה את כוחו בבעיטה מ-18 מטרים אך, הכדור חלף במעט מעל למשקוף השער.

דקה 39 : חילופי מסירות נאים בין שחקני ההתקפה של הקבוצה המארחת נגמרו בבעיטה של ניר דרורי אל הרשת אך שופט המשחק אוהד אסולין פסל את הגול בשם נבדל.

דקה 41 : בעיטה אדירה של אריאל שירצקי מ20 מטרים סחטה הדיפה ענקית מצידו של אופק אנטמן על קו השער הוא מנע יתרון מוצדק של המארחת.

דקה 45: מתפרצת של קרית שמונה בראשותו של גיא בן לולו הסתיימה בבעיטה חזקה של שכר מתוך הרחבה אל הפינה הרחוקה אך שוב היה זה אנטמן שהציל את קבוצתו.

מחצית שנייה:
דקה 49 : התקפה מושלמת בה לוסיו בכדור עומק קשתי מצא את סאקו טורה השתלט עם החזה בצורה טובה הוא המשיך בנגיעה אל הרשת הגבוהה וקבע יתרון מוצדק למארחת.

דקה 51 : איבוד כדור רשלני מצידה של קרית שמונה הובילה להתקפה מתפרצת בה הפועל עכו מצאה את השוויון.

דקה 59 : לאחר התקפה בה קרית שמונה החמיצה ללא הפסקה היה זה יוגין אנסה שבכדור גובה מצא את ראשו של רועי קהת בשער שהחזיר את היתרון לקבוצתו.

דקה 70: כדור חופשי של אופיר מזרחי מצא את ראשו של לוסיו שכבש את שערה השלישי של המארחת

דקה 86: בישול שני של אופיר מזרחי בכדור גובה מהאגף שמאלי מצא את יוג’ין אנסה שנגח מקרוב את השער הרביעי.

תוצאת סיום: קריית שמונה מנצחת את הפועל עכו 4-1.

הרכב פותח: דז'וגאס ברטקוש , ניר דרורי, זיו מורגן, אמיר בן שמעון, יובל לוין, אריאל שירצקי , אדריאן רוצ׳ט , ידין לוגסי , גיא בן לולו , שחף ספיר , מוחמד שכר

הרכב מחצית שנייה: דז'וגאס ברטקוש , עידן נחמיאס , איתי בן שבת , דור אלו , זיו מורגן , אדריאן רוצ׳ט , רועי קהת , אופיר מזרחי , סאקו טורה , יוג׳ין אנסה , לוסיו

כתב: דור ביטון