עדכונים ממחנה האימונים בסרביה

ביום החמישי ה-22.7.21 הייתה אמורה לפגוש הקבוצה את קבוצת שארג'אה מאיחוד האמרויות למשחק אימון שיחתום את מחנה האימונים. אך, בעקבות מקרי קורונה רבים בקבוצה היריבה החליטו הצדדים לבטל את המפגש ההיסטורי ביניהן על מנת למנוע שרשרת הדבקה גדולה יותר.
במועדון פעלו מהר על מנת למצוא יריבה חילופית והצליחו לעשות זאת כשקבעו משחק אימון ביום החמישי ה-22.7.21 נגד קבוצת ראד בלגרד הסרבית שירדה אשתקד מהליגה הבכירה אל ליגת המשנה במדינה, המשחק יתקיים במתחם האימונים של הקבוצה בבית הנבחרות בשעה 18:30 שעון ישראל ויועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה.

פרטים על ראד בלגרד:
קבוצת ראד בלגרד ירדה אשתקד לליגה השנייה מהמקום ה-15 בטבלה. כמו כן, הכוכב האדום בלגרד שזכתה בתואר האליפות הוכתרה במשחק נגדה שהסתיים בתוצאת תיקו 2-2. אקס ק"ש מילוש ראדיבובייץ' המגו השמאלי משחק כיום בשורותיה של היריבה הקרובה.

בתוך כך, במהלך הימים האחרונים הקבוצה מתאמנת פעמיים ביום (בוקר וערב). בהמשך לאסיפה הטקטית שקיים מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום בתחילת המחנה, המשיך הצוות המקצועי באסיפות הטקטיות יום אחר יום שבכל אחת מהאסיפות שמו דגש בנפרד על משחק ההגנה של הקבוצה ועל משחק ההתקפה.
מבחינה מקצועית, קפטן הקבוצה סמואל בראון שמחלים מהפציעה במיניסקוס ממנה סבל בסוף העונה שעברה קיבל דקות ראשונות במשחק האימון הראשון של הקבוצה במחנה ואף חזר לאימונים מלאים. בנוסף, החלוץ מורגן פרייר שסבל מרגישות בשריר מאימוני טרום העונה ישוב מחר ככל הניראה אל אימוני הקבוצה באופן מלא.

מיד עם סיומו של משחק האימון השני תקיים הקבוצה את ערב גיבוש המסורתי שלה במתחם פרטי במתחם בית הנבחרות בו היא שוהה, ערב שיחתום באופן רשמי את מחנה האימונים בסרביה וביום שישי בבוקר תמריא הקבוצה ארצה.

כתב: דור ביטון