עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה האחר הצהריים (שבת) את מכבי חיפה לקרב צמרת מסקרן בין השנייה לשלישית בטבלת ליגת "הבורסה לניירות ערך" ערב המחזור, וקיוותה להמשיך את קצב צבירת הנקודות ולרשום על מאזן נקי מההפסדים. אך, לאחר משחק לא טוב מצד חניכיו של קובי רפואה ולאחר תצוגות נפל של שופט המשחק גל לייבוביץ' שקיפח שוב ושוב את האריות הכחולים הם נוצחו לראשונה העונה במסגרת הליגה ולראשונה בביתם בתוצאה כואבת של 3-0 לטובת הירוקים מהכרמל.

בתוך כך, המחצית הראשונה התנהלה רובה ככולה במרכז המגרש ללא מצבים ממשיים למי משתי הקבוצות לצד השערים. אך, האירוע המרכזי היה כשפנדל לטובת קריית שמונה נבדק במשך 8 דקות (יותר מידי זמן) במערכת ה-var שלבסוף החליטה לפסוק לכדור לטובת מכבי חיפה, החלטה תמוהה שלעצמה. לייבוביץ' המשיך ב"תצוגה" שלו כשהוסיף רק 6 דקות למחצית. כמו כן, המחצית השנייה התנהלה גם היא באותו קצב של המחצית הראשונה וכשהאורחת מחיפה מסכנת מעט יותר את שערו של ברטקוש שהציל את קבוצתו בדקות לא טובות. בדקה ה-73 שוב לייבוביץ' היה במרכז העניינים כששרק לפנדל שלא היה לטובת מכבי חיפה ואפילו לא ניגש לבדוק בעצמו האם יש מקום לשריקה, חזיזה קבע יתרון מהנקודה הלבנה. כעבור 5 דקות מסירת רוחב סתמית של צ'ארון שרי פגעה בגבו של עידן נחמיאס וזה כבש לשערו הוא בכדור שהטעה את ברטקוש. כאן החלה התפרקות ובדקה ה-84 ניקיטה רוקאביצה מצא את הקורה ופנימה וקבע הפסד כואב וצורם.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 4: כדור רוחב מצד ימין אל הרחבה מצא את יוג'ין אנסה וזה המשיך בבעיטה בנגיעה אל שערו של ג'וש כהן שקלט ללא קושי.

דקה 29: האירוע המרכזי של המחצית הראשונה התרחש בדקה זו, כשלוסיו הוכשל על סף הרחבה בידי המגן רז מאיר רגע לפני שניצב באחד על אחד מול כהן. לייבוביץ' תחילה העניק כדור עונשין מ-11 מטרים וצהוב למאיר אך, כאן ה-var נכנס לפעולה והוכיח כמה מפריע לשטף המשחק. כשהמשחק נעצר ל-8 וחצי דקות שלמות שבסופן הוחלט לשרוק להתחזות מצידו של לוסיו.

דקה 45+3: הזדמנות ראשונה במשחק לזכות קבוצתו של ברק בכר כשדולב חזיזה חדר לרחבה ובעט מזווית קשה אל הפינה הקרובה ומצא את ברטקוש שמוכן, חזיזה עט אל הריבאונד וניסה שנית את כוחו אך, שוב היה זה ברטקוש שעמד בדרכו.