סיקור המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (מוצ"ש) באיצטדיון 'בלומפילד' אצל הפועל ת"א וקיוותה להמשיך במומנטום החיובי אך, לצערה הפסידה 2-0 משני פנדלים והרבה בעזרת שופט המשחק נאאל עודה ששגה פעם אחר פעם לחובת הקבוצה.

המחצית הראשונה התנהלה כולה בשליטה מצד חניכיו של סלובדאן דראפיץ' שניסו את מזלם פעם אחר פעם מחוץ לרחבה אך, עם איום ממשי אחד מצד שבירו. כמו כן, המחצית השנייה נפתחה אף היא בשליטה של האורחת שהגיעה לשני מצבים מהירים. אך, לאחר 10 דקות במחצית השנייה הגיעה הטעות הקשה והשערורייתית של השופט נאאל עודה שהרחיק את מורגן פרייר בצהוב שני שלא היה ולא נברא. אם לא די בכך, כעבור רבע שעה נוספת שוב היה זה נאאל עודה ששרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות הפועל ת"א טעות קשה נוספת מצד השופט. תוצגת השיפוט של עודה המשיכה גם ב-10 דקות אחר כך שהרחיק את בני טרידובסקי מגן הפועל ת"א. כעבור 5 דקות אדום נוסף לחובת הפועל ת"א כששי אייזן בעבירה ברוטאלית פגע בנדב נידם. האורחת יצאה קדימה ללא מצבים מיוחדים. ובדקה ה-90 ג'עפר הכשיל ברחבה את שלומי אזולאי ואייבינדר קבע צמד מהנקודה הלבנה והעניק ניצחון לקבוצתו.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 11: הזדמנות ראשונה במשחק לזכות הפועל ת"א מכדור חופשי אותו הגביה אושר דוידה אך, קולו נגח מקרוב לחוץ.

דקה 34: כעבור דקות רבות בשליטה מצד שחקני קריית שמונה הגיעה ההזדמנות הממשית שלה. כשהתקפה יפה הסתיימה במסירת עומק יפייפה של שבירו אל נידם וזה המשיך בנגיעה חלש לידיו של שטקוס.

דקה 37: שוב הייתה זו האורחת עם ההזדמנות כשאובידיו ביק הגביהה לרחבה כדור חופשי שמצא את זיו מורגן שנגח לחוץ מתוך הרחבה.

דקה 41: התקפה רודפת התקפה בדקות אלה מצד חניכיו של דראפיץ', הפעם היה זה מורגן פרייר שהוריד בחזה לשבירו שהמשיך בנגיעה אל המסגרת העליונה אך, שטקוס הדף לקרן.

מחצית שנייה:
דקה 46: התקפה מהירה ויפה מצד קריית שמונה, הסתיימה במסירת רוחב של פרייר לנידם שנותר חופשי על שפת הרחבה אך, בעט בנגיעה למרכז השער ולידיו של שטקוס ששוב היה במקום.

דקה 48: כדור עומק של לוגסי מצא את שבירו שהוריד במסירת רוחב לקהת שבנגיעה בעט לקורה אך, בעקבות נבדל של שבירו המהלך בוטל.

דקה 54: הרגע שייזכר יותר מכל במשחק הגיע בדקה זו, כשננאל עודה הפך לגיבור המשחק עבור המארחת! החלטה הזויה, שערורייתית, אין מילים לתאר את מה שאירע. כשדן אייבינדר מסר לחברו אך, לתדהמת כולם נאאל עודה שרק לעבירה של פרייר שרק עמד ליד איינבידר ואפילו לא שלח את רגלו ושלף לחובתו צהוב שני ואדום הזוי לחלוטין.

דקה 55: כעבור דקותיים בלבד מאותו אירוע, שחקני קריית שמונה עוד בהלם עידן ורד ניצל זאת על מנת לחדור לרחבה ובעט לפינה הקרובה כדור שפגע בקורת השער התגלגל על קו השער ופגע בקורה השנייה וייצא לחוץ.

דקה 67: עוד רגע הזוי מצד שופט המשחק, כשהפעם הוא שרק לפנדל לטובת הפועל ת"א בטענה לעבירה של גיא מזרחי על אלון אזוגי. משום מה האירוע לא נבדק במערכת הואר ואיינבינדר ניגש לבעוט פנדל שלא היה ולא נברא. אייבינדר בעט בחצי גובה לפינה השמאלית של ברטקוש שזינק נכון נגע בכדור אך, לרוע מזלו הכדור חדר מידיו לרשת והפועל ת"א עולה ליתרון.

דקה 70: לאחר שפירק את שחקני האורחת, נאאל עודה ניסה לאזן קצת כששלף לעברו של בני טרידובסקי צהוב שני וכרטיס אדום בעקבות עבירה על רועי קהת. וזה 10 מול 10.

דקה 75: כעבור 5 דקות הפעם כבר אי אפשר היה שלא להבחין בכניסה הברוטאלית של שי אייזן שבעט עם הסטופקס ישר בברכו בנדב נידם שניצל בנס מפגיעה קשה.

דקה 90: במקום ללכת קדימה ולשלוט במשחק ביתרון שחקן, שחקני קריית שמונה נתנו להפועל ת"א להחזיק בכדור ושלומי אזולאי חדר לרחבה שם הוכשל על ידי עלא ג'עפר. את הפנדל השני לקח דן אייבינדר שוב ובעט לרשת העליונה וקבע 2-0 וניצחון לקבוצתו הרבה תודות לשופט המשחק.

בעקבות ההפסד, הקבוצה ירדה למקום השביעי בטבלה עם 20 נקודות ומאזן שערים של 18:14 עוד לפני תום המחזור. והיא תקווה שתישאר במקום גם בסיומו. בשבוע הבא תארח הקבוצה בביתה ביום שבת בשעה 17:30 את הפועל חיפה המדורגת 6 בטבלה עם 21 נקודות במשחק שהוא לא פחות מאשר קרב על הפלייאוף העליון.

כתב: דור ביטון