לקראת המשחק: הפועל כפר סבא מול עירוני קריית שמונה

לקראת המשחק: הפועל כפר סבא מול עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה תתארח הערב (19:00, שידור ישיר , בספורט 5 לייב ערוץ 58 בשלט) במושבה אצל הפועל כפ"ס במסגרת המחזור ה-15 בליגת "הבורסה לניירות ערך". כאמור, שתי הקבוצות מגיעות להתמודדות שכשהן מאוכזבות לאחר שהודחו לפני מספר ימים כבר בסיבוב ח' של גביע המדינה על ידי נציגות מהליגה הלאומית.

בתוך כך, חניכיו של קובי רפואה ירצו להמשיך את המומנטום החיובי בו נמצאת הקבוצה בצמד משחקי הליגה האחרונים בהם רשמה צמד ניצחונות ברציפות לראשונה העונה והיא תרצה להמשיך את הרצף דבר שיקרב אותה משמעותית אל מרכז הטבלה. כמו כן, האריות הכחולים ינסו לרשום ניצחון חוץ ראשון לעונה במסגרת הליגה. מנגד, הפועל כפ"ס מגיעה להתמודדות לאחר ניצחון חוץ משכנע על הפועל חיפה.

מספר נקודות ששווה לשים אליהן לב:
הראשונה שבהן נותנת הרבה סיבות לאופטימיות מאחר והפועל כפ"ס היא קבוצת הבית הגרועה ביותר בליגה כשמתחילת העונה צברה שתי נקודות בלבד ושער זכות אחד. לעומת זו, האריות הכחולים היא קבוצת החוץ הגרועה בליגה עם נקודה אחת בלבד וחמישה הפסדים.
בנוסף, נתון מדאיג מאוד מצביע על כך שניצחון החוץ האחרון על הפועל כפ"ס במשחק ליגה היה אי שם לפני 11 שנים באפריל 2008.
לסיום, קריית שמונה יכולה לרשום ניצחון שלישי ברציפות דבר שלא קרה מאז סוף עונת 2017/18.

בצד הכחול, הקבוצה יצאה הבוקר אל בית מלון במרכז הארץ בו תערוך את מנוחת הצהריים וההכנות האחרונות טרם היציאה אל האיצטדיון. מבחינה מקצועית, לרשותו של קובי רפואה יעמוד סגל מלא לחלוטין. יחד עם זאת, נציין שוב כי הזר החדש מאליק פוסטר אינו יכול לשחק מאחר וחלון ההערבות נפתח בשביעי לינואר ורק אז יוכל להיכלל בסגל.

בצד הירוק, הפועל כפ"ס תגיע אף היא לאחר ניצחון במחזור הליגה האחרון והדחה כואבת לפני ארבעה ימים מגביע המדינה. מבחינה מקצועית, לרשותו של אופיר חיים יעמוד סגל מלא.

כתב: דור ביטון