סיקור המשחק: הפועל חיפה מול עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל חיפה מול עירוני קריית שמונה

המחצית הראשונה נפתחה בצורה נוראית כאשר קריית שמונה נקלעה לפיגור של 3-0 תוך 30 דקות ודווקא כאשר נראו ניצוצות של כדורגל מצד קריית שמונה ושכר הצליח לצמצם ל- 3-1 חוסר עירנות במצב נייח עזר לניסו קפילוטו לכבוש עוד שער לזכות הפועל חיפה לפני הירידה למחצית.
המחצית השנייה נפתחה בצורה שונה לגמרי כאשר קריית שמונה תקפה והגיעה למצבים והפועל חיפה נראתה מנומנמת יותר ועם קצת יותר עירנות מול השער התוצאה יכלה להיות שונה.

מחצית ראשונה:

דקה 9: מצב ראשון במשחק לזכות הפועל חיפה, דור מלול מגביה כדור שמצא את בן בסט שהסיט את הכדור אל עבר זמיר שמקרוב הצליח להכניע את ברטקוש וקבע יתרון מוקדם למארחת

דקה 14: סרדל הרים כדור פשוט אל עבר ידיו של ברטקוש אך השוער בשגיאה גדולה לא קלט את הכדור ונס זמיר עט על המציאה והכפיל את היתרון.

דקה 17: כדור חופשי של הפועל חיפה מצא את בן בסט עמוק ברחבה אך נגח חלש לידיים של ברטקוש.

דקה 29: חור נוראי בהגנת קריית שמונה מאפשר לבוזגלו לכבוש את השלישי של הפועל חיפה בקלילות.

דקה 33: ג'יימס אדני עם כדור עומק נהדר מצא את מוחמד שכר מול השוער באחד על אחד ושכר לא התבלבל וצימק את התוצאה.

דקה 34: שוב ג'יימס עם כדור עומק טוב, הפעם היה זה ריאן שהיה במצב טוב אך תיקול של שחקן הפועל חיפה ברגע האחרון מנע עוד שער לקבוצה האורחת.

דקה 42: מצב כפול לקריית שמונה, בעיטה חזקה של אדניי מכ16 מטרים נהדף על ידי בוריץ' ושכר עט על הריבאונד ומקרוב בעט חזק אך לא למסגרת.

דקה 45: כדור קרן של הפועל חיפה מצא את ניסו קפילוטו שנגח וכבש את השער הרביעי של הפועל חיפה.

מחצית שנייה:

דקה 62: כדור תועה ברחבת הפועל חיפה הגיע אל רגלו של וובה בראון שבעט מרחוק ובדרך פגע בג'יימס אך הכדור חמק מטרים ספורים מן המסגרת

דקה 67: החמצאת ענק של שרדיאן שמצא עצמו מול השוער במצב נוח אך לא הצליח לכבוש

דקה 71: עוד החמצת ענק לזכות קריית שמונה הפעם היה זה יואל אבוחצירא במצב שהיה חייב לכבוש אך לא הצליח להכניע את השוער

לסיכום: לקריית שמונה הייתה הזדמנות להבטיח מקום בחצי גמר גביע הטוטו אך מחצית ראשונה נוראית והרבה החמצות במחצית השנייה מנעו מקריית שמונה את המטרה הזאת.
במחזור הבא של גביע הטוטו תפגוש קריית שמונה את כפר סבא שם תנסה להעפיל לחצי הגמר וכמובן לחזור ליכולת הנהדרת שהציגה בשני המשחקים הקודמים.

כתב: שקד צרויה