סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול סקציה נס ציונה

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול סקציה נס ציונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שבת) את סקציה נס ציונה לקרב תחתית חשוב מאין כמוהו, המפגש בין השניים נעל את סיבוב המשחקים הראשונה בליגת "הבורסה לניירות ערך". האריות הכחולים שלא הציגו משחק גדול הוכיחו עליונות לאורך רוב שלבי המשחק.

לבסוף חניכיו של קובי רפואה ידעו להכריע את התמודדות עם שער מאוחר של ג'יימס אדניי בדקה ה-87 ולצאת עם שלוש נקודות חשובות מאוד שהקפיצו את הקבוצה מעל לקו האדום והרבה תקוות וסיבות לאופטימיות לקראת המשך העונה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 10: הגבהה טובה של איסמעיל ריאן מאגף שמאל מצאה את ראשו של קיליאן שרידאן שנגח חלש מקרוב אך, גלזר היה במקום וקלט ללא קושי.

דקה 11: מתפרצת של האורחת הסתיימה בכדור עומק מצויין של אקס ק"ש אופיר מזרחי לחברו מוסא מאזו אך, האחרון בעט למרכז השער שם מצא את שוערה הליטאי ברטקוש מוכן.

דקה 27: שוב היה זה מאזו שניסה את כוחו עם בעיטה מתוך הרחבה אך, שוב ברטקוש היה במקום והדף ללא קושי.

דקה 34: מהלך קבוצתי יפה של האריות הכחולים הסתיים בהורדת כדור של שרידאן ללקאו שבעט בנגיעה מחוץ לרחבה בסמוך לקורת השער של נס ציונה.

מחצית שנייה:
דקה 78: מזל גדול לקריית שמונה, מוסא מאזו הפעלתן שוב מצא עצמו ברחבה ובמקום להעביר כדור רוחב לשחקן פנוי ברחבה בחר לבעוט בסיבוב כדור חלש שנעצר אצל שוער המארחת.

דקה 87: קריית שמונה עולה ליתרון 1-0, בעיטה לא טובה של איסמעיל ריאן הגיעה לרגליו של ג'יימס אדניי שניצל יציאה לא טובה של עומרי גלזר ובנגיעה מצא את הרשת. שער חשוב מאין כמוהו שעוצר רצף של 400 דקות ללא שער זכות. בנוסף , זהו השער הראשון של הקבוצה העונה ברבע שעה האחרונה.

דקה 92: החמצת ענק של האורחת, יציאה לא טובה של ברטקוש הובילה להדיפה רעה, על הריבאונד עט אלעד שחף החלוץ האורח שהמשיך בנגיחה לשער אך, אורי דהן הציל ברגע האחרון מקו השער ודאג להשאיר את שלושת הנקודות בבית.

כאמור, קריית שמונה מסיימת את הסיבוב הראשון במקום ה-11 כשבאמתחתה 10 נקודות בלבד מתוך 39 אפשריות. (במידה והפועל ת"א תשיג לפחות נקודה אחת במשחק מחר, נסיים את הסיבוב במקום ה-12). בשבוע הבא, נפגשים למשחק בית נוסף הפעם נגד בני יהודה ת"א בשעה 17:30.

כתב: דור ביטון