סיקור משחק הניצחון הענק על סקציה נס ציונה!

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב את נס ציונה בידיעה כי רק ניצחון הערב ישאיר אותה בליגת "הבורסה לניירות ערך". ולאחר משחק מורט עצבים ומותח מאוד הצליחו חניכיו של קובי רפואה לגבור בזכות משחק הקרבה הירואי על סקציה נס ציונה בתוצאה 1-0 משערו של המחליף עבדאללה חילחל שער שווה הישארות בליגה בזכות הפרש שערים בלבד! בתוך כך, בקבוצה חגגו בחגיגות גדולות מאוד בסיום לאחר ששיחררו המון המון לחץ עם היוודע הישארות הקבוצה בליגה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 35 : לאחר מעל חצי שעה של כדורגל לחוץ מאוד משני הצדדים , הגיעה דווקא האורחת להזדמנות ראשונה במשחק כשגיא בדש הטוב בשורות נס ציונה, העביר מסירת רוחב לאלעד שחף וזה נותר חופשי על שפת הרחבה ובעט גבוה מעל לשער.

דקה 42: קריית שמונה שולחת את כל הכלים שלה קדימה כדי להשיג את השער המיוחל, ונס ציונה מנצלת זאת כדי להגיע למצב נוספת כשהיא תופסת את הגנת קריית שמונה חשופה כשהפעם היה זה המגן נועם כהן שהעביר מסירת רוחב לאופק ביטון שבעט מתוך הרחבה אך, למזלה של המארחת האחרון בעט למרכז השער וברטקוש קלט ללא קושי.

דקה 44: האורחת ניראת כמי שצריכה יותר את המשחק וחייבת את הניצחון והשתלטה לגמרי על המשחק, שוב היה זה אופק ביטון שנותר חופשי ברחבה מהלך זהה לחלוטין אך, שוב בעט ביטון רע ושוב ברטקוש הציל את קבוצתו והוריד את הקבוצות להפסקה בתוצאה מאופסת.

מחצית שנייה:
דקה 48: סופסוף גם קריית שמונה הגיעה להזדמנות טובה ברחבת היריבה כשהגבהה של מוחמד שכר מצאה את ראשו של איסמעיל ריאן וזה נגח מקרוב חלש לפינה וסחט עצירה מצידו של עומרי גלזר.

דקה 50: קריית שמונה עולה ליתרון חשוב 1-0!!!! כדור קרן של סילאס דה סילבה מצא את העקב של איסמעיל ריאן וזה סחט עצירה גדולה מגלזר אך, על הריבאונד עט המחליף והחלוץ הצעיר עבדאללה חליחל נגח מקרוב והכניע את שוער נס ציונה והעלה את קבוצתו ליתרון המיוחל.

דקה 74: שוב פעם היה זה דז'וגאס ברטקוש שבמשחק ענק הציל את קבוצתו שוב , גיא בדש הפעלתן סובב כדור אדיר מחוץ לרחבה ובעט אל בין חיבורי הקורות אך, השוער המקומי הציל בקצות אצבעותיו את קבוצתו, והוציא את הכדור לקרן.

דקה 86: קריית שמונה יכלה לגמור את הסיפור כשפריצה נהדרת של אמיר בן שמעון באגף שמאל נגמרה בבעיטה של האחרון מזווית קשה במקום למסור לחבריו שנותרו מול שער חשוף. למזלה של הקבוצה היא לא שילמה על כך ביוקר!

דקה 90+6: שופט המשחק רועי ריינשרייבר שורק לסיום ונותן את האות לחגיגות ענק באיצטדיון הצפוני , האריות הכחולים נשארים עונה נוספת בליגת העל!!!

כאמור, לאחר פעמיים בהם הייתה צריכה קריית שמונה לנצח בביתה משחק במחזור הסיום בכדי להישאר ליגה או לעלות ליגה וכשלה. הפעם, היא לקחה את ההזדמנות בשתי ידיים וידעה לנצח את המשחק בזכות המון הקרבה והבטיחה לעצמה עונה נוספת , סיום מתוק לעונה קשה!

כתב: דור ביטון