כל מה שרציתם לדעת על מחנה האימונים

לקראת המחזור הרביעי הפועל ת"א - ק"ש

ביום חמישי הקרוב הקבוצה תצא למחנה אימון בן עשרה ימים בעייריה לאובן שבאוסטריה, היא עיר במדינת שטיריה שבאוסטריה, על גדות נהר המורה, שהיא ה-15 בגודלה באוסטריה, משתרעת על פני שטח של 107.74 קמ"ר ואוכלוסייתה מונה 25,804 תושבים נכון לשנת 2001. לאובן היא מרכז התעשייה של שטיריה עילית ובה בתי ספר רבים ואוניברסיטת לאובן, המתמחה בכרייה. העיר מורכבת מתשע שכונות. העיירה לאובן שוכנת לצידה של העיר גראץ שידועה כמקום תיירותי בעקבות העתיקות שבה ולצד העיירה החקלאית פורנליטאן. ולצד העיר פורלאב.

לפני מספר שנים מכבי תל אביב קיימה בעיירה את מחנה האימונים שלה
במסגרת מחנה האימון קריית שמונה תבצע שלושה משחקי אימון כאשר הראשון מבניהם יהיה מול ברמינגהאם סיטי ב15.7 שמשחקת בפוטבול ליג צ'מפיונשיפ באנגליה את העונה הסדירה באנגליה ברמינגהאם סיטי סיימה במקום ה-19 במרחק 2 נקודות בלב מהקו האדום.

משחק האימון השני יתקיים ב18.7 נגד בשאקשהיר מטורקיה שתשתתף במוקדמות ליגת האלופות לאחר שסיימה במקום השני בעונה שעברה בליגה הטורקית, שתי המשחקים נחשבים כסופר קשים וכמה רמות מעל הליגה הישראלית במועדון עובדים במרץ על מנת למצוא קבוצה נוספת למשחק אימון שלישי שיסגור את המחנה האימונים, במועדון ממשיכים בחיפושים גם אחרי קשר אחורי זר ברמה גבוה ובמידה וימצא כזה ישוחרר או יושאל אחד הזרים.

דבריו של חיים סילבס לעמוד הרשמי לקראת היציאה למחנה אימונים:
"אני והצוות המקצועי מרוצים מהסגל שנבנה מבחינה אינדיווידואלית, מהחיבור הראשוני בין הצוות לשחקנים, מהאווירה המצויינת ומהגישה של כולם.
המטרה שלנו במחנה היא בראש ובראשונה לחבר את הקבוצה מכל הבחינות ולהפוך את היחידים המוכשרים לקבוצה מנצחת.
אני מאמין ומקווה שמטרתינו תושג וכשנחזור נהיה כבר קבוצה מגובשת יותר שתיראה בהתאם כבר במשחקי גביע הטוטו ומשם הלאה."

כתב: ירין שושן