,

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה פגשה הערב את מכבי חיפה באיצטדיון סמי עופר בתקווה לסיים את רצף שני ההפסדים איתם פתחה את העונה. ובמחצית ראשונה טובה מאוד מצד חניכיו של דגו שאומנם לא שלטו בכדור אך, היו אלה שהגיעו למצב המסוכנים יותר על כר הדשא ב-45 הדקות הראשונות, לא השכילו למצוא את הרשת וירדו להפסקה ללא שערים. מחצית שנייה לא טובה בלשון המעטה של הקבוצה הובילה לכך, שיריבתה מהכרמל הצליחה לכבוש שני שערים ולקבוצה לרשום הפסד שלישי בשלושה משחקים.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:

דקה 8: הזדמנות ראשונה במשחק למי מבין שתי הצדדים נפלה לרגלייה של קריית שמונה, כשהתקפה מתפרצת הסתיימה בבעיטה מתוך הרחבה שחלפה בסמוך לקורה.

דקה 17: הזדמנות נוספת לזכות האריות הכחולים, התקפה בראשותו של ג'יימס אדניי הסתיימה בבעיטה של שרידאן מרחוק אך, לרוע מזלו הכדור חלף סנטימטרים ספורים מקורת שערו של חיימוב.

דקה 19: בעיטה ראשונה לשערה של ק"ש , הגיעה מרגלו של שרי שבעט חזק מתוך הרחבה כדור שברטקוש ראה ברגע האחרון ובהצלה יפה הצליח למנוע מהכדור לחדור לרשת.

דקה 26: בעיטה חזקה של נטע לביא מחוץ לרחבה מצאה את ברטקוש מוכן וקלט ללא קושי.

דקה 29: שוב זו המארחת עם הזדמנות בתוך הרחבה, הפעם היה זה המגן סאן מנחם שבבעיטה חדה לפינה הרחוקה מצאה אף הוא, את ברטקוש במקום שעצר כדור חזק ומסוכן.

דקה 34: התקפה מסוכנת מאוד לזכות הירוקים מהכרמל, הסתיימה במסירת רוחב של מנחם אל שרי שמשבעה מטרים בעט חזק ושטוח אך, ברטקוש בהצלה הירואית השאיר את התוצאה בעינייה.

דקה 42:  בעיטה חופשית נפלאה של הרכש החדש שלנו, סילאס דה סילבה חלפה מילמטרים ספורים מהרשת החיפאית.

דקה 45+1: מסירת עומק חכמה של אדניי, הגיעה למוחמד שכר בעט חזק אך, לרשת חיצונית. הזדמנות טובה לזכות האורחת.

מחצית שנייה:

דקה 49: ירדן שועה היטל בהגנה ובעט כדור חלש אך, מדויק שנהדף לא טוב על ידי ברטקוש , שלרוע מזלו היה זה ניקיטה רוקאביצה שהגיע ראשון לכדור ודחק מקרוב לרשת והעלה את קבוצתו ליתרון במשחק.

דקה 51: איבוד כדור רשלני של עידן נחמיאס במרכז המגרש הובילה למתפרצת שהסתיימה בבעיטה של ירדן שועה אך, דיניז היה שם ברגע האחרון למנוע פיגור כפול מהיר.

דקה 54: הזדמנות ראשונה לזכותנו במחצית השנייה, כשבעיטה של שרידאן משפת הרחבה חלפה מעל משקוף השער

דקה 62: בעיטה חזקה של יובל אשכנזי מתוך הרחבה , נעצרה במזל גדול אצל ברטקוש.

דקה 73: הגבהה של המחליף עדן קארצב מצאה את נחמיאס שבנגיחה טובה פספס במעט את המסגרת.

דקה 75: סגירה לא טובה בהגנה , גרמה לכך שאשכנזי מצא עצמו ללא כיסוי בתוך הרחבה ובעט לקורה ופנימה, והעלה את מכבי חיפה ליתרון כפול

דקה 84: בעיטה טובה של ריאן כמעט צימקה את התוצאה אך, לרוע מזלו הכדור שרק בסמוך לקורה

בשבוע הבא, מארחים בבית את בית"ר ירושלים ונקווה לצאת עם נקודות ראשונות לעונה ולהתחיל לצמצם את הפער שנוצר בטבלה.

 

כתב: דור ביטון