,

סיקור המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל חדרה נגד עירוני קריית שמונה

המחצית הראשונה הייתה רדומה לחלוטין וכמעט ללא מצבי הבקעה, שתי הקבוצות כבשו פעם אחת תוך 8 דקות, קריית שמונה בדקה ה-25 והפועל חדרה בדקה ה-33. המחצית השנייה הייתה יותר קצבית ובדקה ה-56 חדרה קבעה מהפך שהחזיק עד הדקה ה-64 שקריית שמונה כבשה במהלך נהדר בין ג'יימס אדני לעומר לקאו שהסתיים בשער של ריאן

מחצית ראשונה:

דקה 25: מצב ראשון במשחק, עומר לקאו במסירת עומק נהדרת מצא את מוחמד שכר שביצע תנועה נהדרת אל תוך הרחבה ובעט כדור חזק שהכניע את אג'ידה ומעלה את האורחת ראשונה על לוח התוצאות.

דקה 34: איבוד כדור בהגנת קריית שמונה הגיע אל רגליו של רועי זקרי שפתח מבערים ורץ עד השער של ברטקוש שהדף את הבעיטה הראשונה אך לא מספיק טוב והכדור חזר אל זקרי שדחק את הכדור לשער ואיזן את התוצאה.

דקה 41: שוב רועי זיקרי מקבל כדור בתוך הרחבה של קריית שמונה ובועט חזק אך הפעם מצא רק את הרשת החיצונית

דקה 45: החמצת ענק לקריית שמונה! מוחמד שכר פרץ מן האגף הימני ושחרר כדור רוחב הישר אל שרידאן שנותר מול שער חשוף לגמרי והיה צריך רק ללטף את הכדור אך פספס אותו במעט ולא הצליח לכבוש

דקה 45+2: סילאס דה סילבה בועט מרחוק היישר אל ידיו של אג'ידה שמשמיט את הכדור ומוחמד שכר עט לעברו אך פספס במעט את הכדור.

מחצית שנייה:

דקה 56: גורפינקל בכדור רוחב מצא את פרץ ללא כל שמירה ברחבה של קריית שמונה שבעט מקרוב וקבע מהפך.

דקה 62: הפועל חדרה יצאה להתקפה מתפרצת בהובלתו של זיקרי שמסר כדור עומק לחגי גולדנברג שסחט הצלה נהדרת מברטקוש.

דקה 64: התקפה מושלמת של קריית שמונה! חילופי מסירות בין ג'יימס אדני לעומר לקאו הסתיימו בכדור רוחב של ג'יימס אל איסמאיל ריאן שמקרוב הכניע את אוסטין אג'ידה והשווה את התוצאה.

לסיכום, נקודה ראשונה לקבוצה העונה אחרי 5 מחזורים! משחק הקרבה של הקבוצה הצפונית הסתיים בשיוויון למרות שיכלה להוציא הרבה יותר אך לפחות הקבוצה הראתה יכולת טובה בהתקפה וכבשה 2 שערים במהלכים טובים. בשבוע הבא ביום שני תפגוש הקבוצה את אשדוד בבית ולאחר שהשיגה נקודה ראשונה תנסה גם למצוא את הניצחון הראשון.

 

כתב: דור ביטון