,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה אירחה היום את הפועל רעננה למשחק חשוב על 6 נקודות שיכול לקרב אותה צעד משמעותי אל עבר הפליאוף העליון, המטרה היחידה שנוטרה העונה לקבוצה עקב ההדחה הכואבת בשמינית הגמר על ידי מ.ס כפר קאסם.
המחצית הראשונה התחילה בגישושים כאשר קריית שמונה שלטה בכדור אך לא תרגמה זאת למצבים מלבד מצב מעולה של בארי שהחמיץ ממצב קורץ מול אג'ידה. בדקה ה33 חדרה מופיעה ראשונה על לוח התוצאות עקב פנדל ובדקה ה40 מגיע השיווין של שמעון אבוחצירה. המחצית השנייה נפתחה בלחץ מוחלט של הקרייה שלחצה גבוה ואיימה מספר פעמים על השער והלחץ תורגם לשער בדקה ה79 מרגלו של ריאן שקובע מהפך ראשון העונה. ולבסוף בתוספת הזמן בארי הוסיף בשער בכורה העונה .

מחצית ראשונה:

דקה 2: הזדמנות ראשונה במשחק לזכותה של הפועל חדרה, הגבהה של דיא לבאבידי מצא את ראשו של לוסיו שנגח חלש וובה בראון הרחיק את הסכנה.

דקה 20: הזדמנות ראשונה לזכותה של קריית שמונה, כדור עומק מעולה של סמואל בראון הגיע אל רגלו של בארי שלא הצליח להכניע את אג'ידה מקרוב.

דקה 33: הכשלה של ברטקוש ברחבה גורמת לפנדל לזכות רעננה שנבעט על ידי לוסיו שהכניע את ברטקוש וכבש את שער היתרון לזכות חדרה.

דקה 40: התקפה מתפרצת שהחלה בשמעון אבוחצירה נגמרה באבוחצירה שאיזן מקרוב את התוצאה. מסירת עומק של אבוחצירה שמצא את ריאן שבאחד על אחד עבר יפה את המגן והגביה באלגנטיות לראשו של אבוחצירה שכבש.

מחצית שנייה:

דקה 51: קרן טובה של ריאן הגיעה אל ראשו של מוריסיו שנגח טוב אך א'גידה בהצלה הירואית הותיר את התוצאה בעינה

דקה 72: לאחר לחץ של קריית שמונה בדקות האחרונות מגיע מצב משמעותי לזכות המארחת בעיטה חזקה של חגי גולדנברג מתוך הרחבה פיספסה את המסגרת במעט

דקה 95: עמוק בתוך תוספת הזמן כדור עומק נהדר של שכר מגיע אל בארי שנשאר לבד מול השוער לא מתבלבל וכובש את השלישי ואת שער הבכורה שלו בקבוצה.

לסיכום, בשבוע הבא משחק על 6 נקודות מול הפועל חיפה בסמי עופר שמגיעה אחרי שני ניצחונות אדירים שבהם כבשו 4 שערים בכל משחק.

 

כתב: דור ביטון