,

סיקור המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל באר שבע נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון "טוטו טרנר" אצל הפועל ב"ש מוליכת הטבלה ערב המחזור. כמו כן, חניכיו של דגו באו עם רצון עז להמשיך לצבור נקודות כפי שעשתה בשני המשחקים שקדמו למשחק הערב….. מחצית ראשונה שנפתחה עם החמצת ענק של איסמעיל ריאן המשיכה על מי מנוחות בלי יותר מידי מצבים ודקה להפסקה כדור חכם של שחקן הרכש הבאר שבעי מצא את בן שהר שהוריד אותנו להפסקה בפיגור קטן של 1-0.

אך, הקבוצה עלתה למחצית שנייה מצויינת הצליחה להשוות את התוצאה ואף לשלוט במרבית שלבי המשחק ולרוע מזלנו שער זל אקס הקבוצה נייג'ל האסלביינק קבע שער ניצחון בדקה ה-86 וקבע שנצא עם הפסד חמישי העונה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 3: הזדמנות ענק לזכותנו כבר בדקה השלישית כשהרחקה רעה של אורן ביטון הגיעה ישר לרגליו של ריאן שנותר חופשי מחוץ לרחבה ובעט לחוץ כשלא ניצל שער חשוף.

דקה 20: הזדמנות ראשונה ממשית של המארחת כשהמגן הימני בן ביטון מצא עצמו בתוך הרחבה ומעמדה טובה בעט גבוה מעל השער.

דקה 24: התקפה טובה נוספת מצד האריות הכחולים שהתחילה במסירת רוחב של שכר שלא מצאה אף אחד, ראשון להגיע לכדור היה ריאן שהגביה ומצא שרידאן שבנגיחה קשה נגח מעל לשער.

דקה 30: בעיטה חלשה של ז'וסוואה מצאה את ברטקוש לא ערני שהשמיט את הכדור אך, ברגע האחרון קלט את הכדור.

דקה 44: הפועל ב"ש עולה ליתרון 1-0.  כאמור, דקה לפני הירידה להפסקה, מסירת עומק יפה של ג'וסואה מצאה את בן שהר שהמשיך ישר בנגיחה לרשת העליונה וקבע יתרון לא מוצדק למארחת.

מחצית שנייה:
דקה 46: מסירת רוחב של רמזי ספורי גרמה לערבוביה ברחבה ולבסוף האסלביינק מצא עצמו חופשי במרחק של שמונה מטרים מהשער וברטקוש בהצלה גדולה הותיר אותנו במשחק.

דקה 66: קריית שמונה משווה את התוצאה,  כשהרמה טובה של איסמעיל ריאן מצאה את קיליאן שרידאן בנגיחה יפה הכניע את שטקוס והחזיר את הקבוצה למשחק.

דקה 70: החמצה גדולה של ג'יימס אדניי כנותר חופשי בתוך הרחבה ובעט באיחור כדור שהורחק על ידי בן ביטון לפני שפגש את הרשת.

דקה 79: כדור חופשי טוב של סילאס דה סילבה מצא את שטקוס במקום שהרחיק את הסכנה.

דקה 82: חנן ממן הכניס כדור עומק לבן שהר וזה בעט בנגיעה ליד הקורה מתוך הרחבה למזלנו.

דקה 85: טעות בהגנת האריות הכחולים הותירה את זריהן חופשי וזה העביר רוחב שפגש את האסלביינק שמול שער חשוף גלגל ממטר אחד לרשת.

דקה 86: כמעט והאורחת משווה בפעם השנייה כשכדור רוחב של לקאו פגש את קארצב וזה סעט בנגיעה מהאוויר בסמוך לקורה.

בשבוע הבא, מארחים את הפועל רעננה בשעה 18:00

 

כתב: דור ביטון