,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני יהודה ת"א

סיקור המשחק: בני יהודה מול עירוני איתוראן קריית שמונה

משחק נהדר של הקבוצה מהצפון שנפתח נהדר במחצית הראשונה שכבר כעבור 8 דקות בלבד המארחת עלתה על לוח התוצאות והמשיכה והציגה יכולת נהדרת במשך כל המחצית הראשונה ובדקה ה44 באה על שכרה וכבשה את השני, המחצית השנייה הייתה מעט יותר מנומנמת ונפתחה לא טוב כשבדקה ה57 כוכב כבש את השער המצמק אך משם המשחק היה כולו בשליטה של הקבוצה הכחולה שמשיגה את נצחונה השני ברציפות ומצליחה לברוח מעט מהתחתית.

מחצית ראשונה:

דקה 3: כדור עומק מעולה של אדניי הגיע אל שרידן שנותר במצב של אחד על אחד מול זובאס אך השוער הצליח למנוע שער מוקדם של המארחת

דקה 8: ג'יימס אדניי מסר מתוך הרחבה אל עומר לקאו שמסף הרחבה בעט בנגיעה היישר אל הרשת של זובאס והעלה את הקבוצה הצופנית על לוח התוצאות.

דקה 23: כדור חוזר הגיע אל סמואל בראון ששיחרר פצצה אדירה מ20 מטרים שנעצרה רק במשקוף.

דקה 35: עוד כדור טוב של אדניי ללקאו שבעט חזק אך הפעם זובאס היה במקום.

דקה 44: מבצע אישי נהדר של ג'יימס אדניי מסתיים בכדור עומק למוחמד שכר שנעצר ממש לפני השער אך שרידן קפץ על הריבאונד וקבע את השני של קריית שמונה!

מחצית שנייה:

דקה 57: מורי מסר כדור ארוך עד לכוכב שהמשיך לבד עד הסוף עבר את ברטקוש וכבש את השער המצמק.

דקה 69: החמצה מסמרת שיער של שרידן שבעט מטרים ספורים מהשער אל מעל המשקוף.

דקה 81: עוד הזדמנות נהדרת לקריית שמונה, שרידן מסר כדור רוחב עמוק בתוך הרחבה ועומר לקאו גלש אל הכדור אך פספס במעט.

דקה 86: הצלת ענק של אורי דהן! כדור טועה מצא את לליואיץ' שבעט חזק מקצה הרחבה אך אורי דהן בהצלה הירואית הציל את הכדור מהקו בנגיחה.

לסיכום, הקבוצה נראתה היום נהדר ולקחה 3 נקודות חשובות מאד שעוזרות לה לברוח מהתחתית. בשבת הבאה הקבוצה תיהיה בפגרת גביע וביום שישי תפגוש את מכבי פתח תקווה למשחק של סיבוב ח' בגביע המדינה.

 

כתב: דור ביטון