,

סיקור המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: בית"ר ירושלים נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באצטדיון 'טדי' וקיוותה לשוב אל מסלול צבירת הנקודות ואכן כך היה, כשחניכיו של קובי רפואה סיימו בתוצאת תיקו 2:2 מכובדת מאוד ויוקרתית נגד הקבוצה החמה של הליגה. בתוך כך, כבר כרבע שעה מהפתיחה נקלעה הקבוצה לפיגור אך, עם המון אופי ידעה להפוך מצמד גדול של איסמעיל בריאן ששב ההערב אל הרכב הראשון. אך, שוב פחות מרבע שעה במחצית השנייה בית"ר ירושלים איזנה את התוצאה שנשמרה עד לסיום וקריית שמונה חוזרת הביתה עם נקודה יקרה וחשובה להמשך הדרך.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 1: כבר אחרי 45 שניות המארחים מצאו את הרשת של גד עמוס שמחליף הערב את ברטקוש אך, למזלם לאחר התערבות ה-var השער נפסל בעקבות נבדל.

דקה 16: הפעם אף אחד לא ייקח מבית"ר ירושלים א, היתרון, איבוד כדור רשלני של קריית שמונה הוביל להתקפה מתפרצת שהסתיימה במסירת עומק חלשה של שלומי אזולאי ושכר שטעה בענק איפשר לאנתוני וארן לדחוק מקרוב את שער היתרון.

דקה 32: התקפה ראשונה במשחק של קריית שמונה הסתיימה בשער שיוויון מפתיע. כדור רוחב של שכר מצא את אדניי שהמשיך בנגיעה מהאוויר היישר לראשו של איסמעיל ריאן וזה נגח מקרוב לרשת וקבע 1:1.

דקה 38: מהפך בטדי, מסירת עומק נהדרת של קיליאן שרידאן הותירה את ריאן באחד על אחד מול איתמר ניצן וזה לא התבלבל ובעט חזק למשקוף ופנימה וקבע מהפך מהיר ומהדהד.

דקה 40: לא חלפו דקותיים והאריות הכחולים יכלו לעלות ליתרון כפול אך, ריאן בחר לבעוט מרחוק במקום למסור לג'יימס אדניי שהיה חופשי ולצערו הכדור חלף במעט מעל משקוף שערו של ניצן.

דקה 45: בתוספת זמן טעות בקישור של האורחים הותיר את קריאף חופשי מחוץ לרחבה וזה בעט חזק ושטוח וניצל ירידה רעה של עמוס אך הכדור פגע בעמוד השער, מזל גדול.

מחצית שנייה:

דקה 57: מסירת רוחב של גדי קינדה מוצאת את אנתוני וארן שנשאר חופשי ברחבה וזה מגלגל מקרוב לרשת וקובע שיוויון בפעם השנייה הערב בטדי.

דקה 68: התקפה מתפרצת של האריות הכחולים הסתיימה בבעיטה של עומר לקאו המחליף מחוץ לרחבה וזו חלפה בסמוך לקורה.

דקה 79: הגבהה טובה של מורגן מאגף שמאל מצאה את סמואל בראון שנגח לא רע אך החטיא את המסגרת.

דקה 86: בעיטה חזקה של קריאף מ-25 מטרים הלכה לחוץ.

בשבוע הבא חוזרים למשחק בית חשוב מאוד שעשוי להדביק את הקבוצה חזקה אל מאבקי הפלייאוף העליון כשמארחים בבית ביום שבת את הפועל חדרה.

 

כתב: דור ביטון