,

סיקור המשחק: מכבי נתניה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול מכבי נתניה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (שלישי) אצל מכבי נתניה וקיוותה לשים סוף לשרשרת ההפסדים ולמשחקים ללא שער זכות דווקא אצל חניכיהם של דראפיץ' את ברדה שהגיעו להתמודדות עם רצף של שתי ניצחונות ברציפות ורצו להשיג ניצחון שלישי לאוסף לראשונה מאז חודש אפריל, אך תקוות לחוד ומציאות לחוד וחניכיו של קובי רפואה רשמו הפסד רביעי ברציפות ואף ירדה מקום אחד אל המקום האחרון בטבלה.

בתוך כך, תחילת המשחק הייתה שקולה כששתי הקבוצות הגיעו אל רחבת היריבה אך, לא השכילו לסכן באופן משמעותי את שערה של הקבוצה מנגד. אך, בדקה 25 טעות של הקשר סילאס דה סילבה שתפס ברחבה בלם נתניה נקלטה בעינו של רועי ריינשרייבר וזה שרק לבעיטת עונשין מ-11 מטרים אותה תירגם פאטוס ביצ'ארי לשער היתרון. כמו כן, מחצית שנייה משעממת לא הובילה למצבים משמעותיים כשהתוצאה נשארת בעינייה עד לסיום.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:

דקה 2: עומר לקאו מצא עצמו חופשי מחוץ לרחבת המארחת ובעט חזק ושטוח ליד קורת שערו של עמוס.

דקה 18: שוב אלו האריות הכחולים שמגיעים למצב מצויין, הגבהה של איסמעיל ריאן מצד שמאל מצאה את דיניז חופשי בתוך הרחבה וזה המשיך בנגיחה אך, עמוס היה במקום והרחיק את הסכנה. החמצה גדולה.

דקה 25: כדור חופשי גרוע של מכבי נתניה הגיע לידיו של ברטקוש שקלט ללא קושי. אך , עבירה של סילאס דה סילבה ברחבה זכתה את הצהובים בכדור עונשין מ-11 מטרים. פאטוס ביצ'ארי לקח את הבעיטה והכניע את שוערה הליטאי של קריית שמונה והעלה את קבוצתו ליתרון.

מחצית שנייה:

דקה 64: כדור קרן טוב מאוד של ריאן פגש את ראשו של שרידאן שהמשיך בנגיחה בסמוך לקורה. עוד הזדמנות טובה שהולכת לה לאיבוד.

דקה 91: גיא מלמד יכל לגמור את המשחק שמצא עצמו חופשי על שפת הרחבה אך, בעט גבוהה מעל לשער ובזבז הזדמנות לא רעה בכלל.

ביום שבת הקרוב ה-7.12.19 נארח במגרשנו הביתי את סקציה נס ציונה מהמקום ה-13 בטבלה לקרב על שש נקודות. כאמור, זה יהיה המפגש שיינעל את הסיבוב הראשון בליגת "הבורסה לניירות ערך".

 

כתב: דור ביטון