,

סיקור המשחק: הפועל חיפה נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל חיפה מול עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הצהריים אצל הפועל חיפה באיצטדיון 'סמי עופר' וקיוותה להשיג ניצחון שני ברציפות לראשונה העונה אולם הצגיה משחק נרפה ומבולבל והפסידה הזדמנות להיצמד אל מרכז הטבלה באופן משמעותי.
בתוך כך, המחצית הראשונה התנהלה באופן די שקול אך, המארחת עלתה ליתרון כבר אחרי 9 דקות ומאז הייתה זו קריית שמונה שהגיעה להזדמנויות אך, לא השכילה לאזן את התוצאה ובהתקפת מתפרצת ספגה את השני. למזלה היה לה את עומר לקאו שרגע לפני הירידה להפסקה צימק את התוצאה ונתן הרבה סיבות לאופטימיות לקראת המחצית השנייה. אך, מחצית שנייה חלש מאוד לא הניבה הזדמנויות ממשיות והקבוצה סופגת את הפסדה השישי העונה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 8: התקפה ראשונה במשחק הסתיימה בשער יתרון של הפועל חיפה, פריצה של אלמוג בוזגלו באגף שמאל נגמרה במסירת רוחב למרכז הרחבה, שם המתין נס זמיר שהמשיך בנגיעה לרשת וקבע יתרון מוקדם.

דקה 16: הזדמנות גדולה לזכות האריות הכחולים כשכדור עומק של לקאו מצא את ריאן לבדו מול השוער וזה ניסה להמשיך בנגיעה מעל לשוער ובעט ברשלנות מעל לשער. פספוס גדול.

דקה 23: שוב זו האורחת שמגיעה להזדמנות ליד רחבת היריבה, הפעם עדן קארצב ניסה את כוחו בבעיטה מרחוק אך, בוריץ' היה במקום והרחיק לקרן.

דקה 24: הגבהה של איסמעיל ריאן מצאה את נחמיאס שנגח חלש ופספס במעט את המסגרת הזדמנות גדולה מצד חניכיו של רפואה.

דקה 32: התקפה יפה של המארחת הותירה את נס זמיר פעם נוספת נוספת חופשי ברחבה וזה מצא בקלות את הרשת בפעם השנייה והעלה את קבוצתו ליתרון כפול.

דקה 44: התקפה יפה וארוכה מצד חניכיו של רפואה, הסתיימה במסירת רוחב קצרה של שרידאן אל לקאו בתוך הרחבה וזה בעט בנגיעה וצימק את התוצאה רגע לפני ההפסקה.

מחצית שנייה:
דקה 49: בעיטה חזקה של גידי קאניוק מעשרים מטרים מצאה את ברטקוש מוכן וזה הדף לקרן כדור מטעה.

דקה 61: הזדמנות ראשונה במחצית השנייה לזכות ק"ש, ריאן קיבל כדור בתוך הרחבה וניסה לסובב לפינה הרחוקה אך, בעט גבוה מעל לשער הפועל חיפה.

דקה 71: כמעט השיוויון, כדור אאוט של קארצב מצא את שרידאן חופשי ברחבה וזה העביר רוחב בנגיעה אך, הנגיחה של מוחמד שכר חלפה סנטימטרים ספורים ליד קורת השער.

דקה 81: החמצת ענק של גידי קאניוק, קשר הפועל חיפה קיבל את הכדור באחד על אחד מול ברטקוש אך, ידו של השוער הייתה העליונה כשיצא מחוץ לרחבה וחסם את הקשר.

 

בשבוע הבא חוזרים הביתה למשחק ביתי חשוב מאוד נגד הפועל תל אביב.

 

כתב: דור ביטון