סיקור המשחק: מכבי תל אביב נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

סיקור המשחק: מכבי תל אביב נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון 'בלומפילד' אצל מוליכת הטבלה וקיוותה לחזור עם נקודות יקרות מפז עבורה. אך, למרות 75 דקות הירואיות לבסוף נכנעה למכבי ת"א שברבע השעה האחרונה כבשה שלושה שערים וגמרה את הסיפור. ורשמה הפסד שלישי ברציפות שסיבך אותה עוד יותר במאבקי הירידה. מאחר ויריבתה לתחתית נס ציונה צימקה את הפער מהקו האדום לנקודה אחת בלבד בעקבות ניצחונה מוקדם יותר הערב על הפועל רעננה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 4: ארבע דקות בלבד מהפתיחה אחמד עאבד מצא עצמו חופשי מחוץ לרחבה ובעט חזק אך, למרכז השער.
דקה 26: הזדמנות גדולה למכבי ת"א שבסיומה של התקפה נאה שכללה לא מעט חילופי מסירות מצא עצמו יונתן כהן חופשי ברחבה ובעט חזק מזווית קשה מעל למשקוף השער.
דקה 35: שוב שחקן האריות הכחולים מצא עצמו חופשי מחוץ לרחבה הפעם היה זה עדן קארצב שבעט חזק אך, למרכז השער ושוב טננבאום קלט את הכדור.
דקה 39: מכבי ת"א כבשה מנגיחה של הבלם איתן טיבי לאחר כדור קרן רך, בעקבות עבירה ברורה של טיבי על אורי דהן השער נפסל בצדק.

מחצית שנייה:
דקה 47: לא עברו שתי דקות מפתיחת המחצית השנייה והצהובים הגיעו להזדמנות טובה כשבעיטה חזקה של אבי ריקן משפת הרחבה מצאה את עמוס במקום.
דקה 50: ערבוביה ברחבה אחרי כדור קרן גרמה לכך, שאיתי שכטר שנותר לבדו נגח טוב לפינה הרחוקה אך, גם הפעם עמוס היה במקום ובאינסטינקט נפלא מנע כיבוש מהמארחת.
דקה 75: עבירה טיפשית של עדן קארצב על יונתן כהן הובילה לכדור חופשי 18 מטר אלכסונית משערה של קריית שמונה. אותו יונתן כהן לקח את האחריות ובעט למשקוף ופנימה והעלה את קבוצתו ליתרון.
דקה 83: התקפת מעבר קטלנית של הצהובים הסתיימה במסירת רוחב של יונתן כהן אל אצילי וזה מול שער חשוף גלגל לרשת וקבע 2-0.
דקה 86: זה כבר תבוסה, הפעם היה זה תורו של אצילי לבשל והוא בהעתק של השער השני מסר כדור רוחב שמצא את צ'יקו אופאדו המחליף שגלגל מול שער ריק וקבע 3-0.

כמו כן, ביום שבת הקרוב נארח למשחק בית אחרון לעונה לפני הפלייאוף את מכבי נתניה בשעה 15:00 בתקווה להשיג נקודות חשובות ביותר במאבק ההישרדות.

כתב: דור ביטון