סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד בני יהודה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שבת) את בני יהודה בתקווה לרשום ניצחון ביתי ראשון לעונה, ואף לחבר צמד ניצחונות לראשונה. לשמחתם של האריות הכחולים הם עמדו במשימה כשגברו 2-0 על הקבוצה מהשכונה תוך כדי שהם מציגים משחק ענק משני צידי המגרש.
בתוך כך, המחצית הראשונה התנהלה כולה בשליטה מקומית שהובילה לאינספור מצבים מצד חניכיו של קובי רפואה שהשכילו למצוא את הרשת פעמיים ולרדת ביתרון כפול. כמו כן, המחצית השנייה נפתחה אף היא בסערה עם צמד החמצות ענק מצד שחקני הקבוצה. אלא שבדקה ה-63 הקבוצה נותרה בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של יוג'ין אנסה ומכאן ירדה לאחור ואיפשרה ליריבתה להגיע לכמה וכמה מצבים טובים אך, דז'וגאס ברטקוש במשחק פנומנלי תיסכל את שחקני היריבה פעם אחר פעם עם הצלות מרהיבות. קריית שמונה ניצבת חזק בצמרת הגבוהה כשבמאזנה 11 נקודות מתוך 15 אפשריות.

מהלך משחק:
מחצית ראשונה:
דקה 1: כבר אחרי 46 שניות מהפתיחה, סאקו טורה במהלך נפלא משאיר את לוסיו באחד על אחד מול ניראון, וזה עובר את השוער ומגלגל את הכדור אל השער וקובע יתרון סופר מהיר. לוסיו כבש את השער המהיר בליגה עד כה העונה.

דקה 10 : כדור קרן של סאקו טורה, מצא את ראשו של עידן נחמיאס שהמשיך בנגיחה אל השער אך, הכדור פגע בהגנת בני יהודה והלך לידיו של שוער האורחת.

דקה 15: שוב הגבההה אל רחבת בני יהודה גרמה לערבוביה ברחבה. כשנגיחה נוספת של עידן נחמיאס מצאה את אורי דהן שנגח מחמישה מטרים מעל למשקוף השער.

דקה 16: האריות הכחולים לא מפסיקים לאיים על שערה של בני יהודה כשכדור רוחב ענק של סאקו טורה מצא את יוג׳ין אנסה שהחמיץ מול שער ריק! ורשם את החמצת העונה!!!

דקה 17: כעבור חצי דקה בלבד מההחמצה הענקית. אנסה חילץ כדור במרכז המגרש ודהר אל עבר השער וכבש בבעיטה שטוחה וחדה לפינה הימנית. וקבע יתרון כפול ומוצדק מאין כמותו עבור חניכיו של קובי רפואה.

דקה 31: זיו מורגן הרים כדור חד אל עבר ראשו של רועי קהת שנגח בצלילה כדור שחלף סנטימטרים ספורים מקורת שערו של ניראון.

מחצית שנייה:
דקה 55: המחצית השנייה נפתחה בסערה גם היא, כסאקו טורה מצא את עצמו מול השוער של האורחת ובמקום לבעוט ולכבוש את השלישי ניסה לחלוף על פניו וזה הצליח להרחיק את הכדור, פספוס ענק!

דקה 63: שופט המשחק אביעד שילוח, שרק לעבירה של הייתה ולא נבראה! מצידו של אנסה שסחב כרטיס צהוב וזה בחר להרחיקו בהחלטה נוראית שהותירה את הקבוצה ב-10 שחקנים.

דקה 64: דקה אחת בלבד חלפה מאז ההרחקה והאורחת רשמה איום ממשי ראשון לעבר שערו של ברטקוש. כשהגבהה של זריהן מצאה את ליוויץ' שנגח מחמישה מטרים ללא כיסוי אך, מצא את ברטקוש שבהצלת ענק מנע מבני יהודה לצמק את התוצאה.

דקה 71: שוב היה זה ניב זריהן שהרים כדור מצוין אל הרחבה והפעם מצא את זנטי החופשי שנגח בעוצמה אל מסגרת השער, אך כמו בפעם הקודמת ברטקוש בעוד הצלה הירואית שמר על רשת נקייה.

דקה 89: שער של בני יהודה נפסל בשל נבדל , כאשר פדרו קמפוס הרים כדור מצד ימין ומצא את ראשו של מוחמד גדיר אך, השער נפסל מאחר ועמית זנטי היה בעמדת הנבדל והפריע לברטקוש להגיע אל הכדור.

כאמור , לקבוצה לא יהיו הרבה ימים לחגוג כשכבר בעוד 72 שעות (יום שלישי, 19:00 שידור ישיר בספורט 2) נארח את הפועל ת"א למשחק השלמה מהמחזור החמישי. בתקווה להמשיך במומנטום החיובי ובקצב צבירת הנקודות.

כתב: דור ביטון