סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל תל אביב

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל תל אביב

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב את הפועל ת"א וקיוותה לרשום לראשונה מאז 2017 שלושה משחקי בית ברציפות בהם היא מנצחת. אך, מציאות לחוד ותקוות לחוד כשחניכיו של ניר קלינגר קלקלו לרפואה את התוכניות ורשמו ניצחון שני העונה במשחק הבכורה של מאמנם על הקווים. בתוך כך, במאזנה של הקבוצה יש 7 נקודות מתוך 30 אפשריות.

כמו כן, כבר לאחר 15 דקות היו אלה האדומים שעלו ליתרון מפנדל של קאמרה לאחר טעות גדולה מצידו של ברטקוש. כעבור רבע שעה נוספת קיבלנו הזדמנות לחזור למשחק אך, שרידאן החמיץ בעיטת עונשין מ11 מטרים. יחד עם זאת, מחצית שנייה חלשה מאוד לא הובילה לסיכון שערו של ג'רפי אף על פי כי הקבוצה שלטה על כר הדשא. אך, אירוע שייזכר יותר מכל במחצית השנייה התרחש 2 דקות לסיום שנגיעת יד ברחבת האורחים לא זכה להתייחסות מצוות השיפוט טעות חמורה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 15: הזדמנות ראשונה במשחק דווקא לזכות האורחת, כשטעות גדולה של שוער הקבוצה ברטקוש הובילה להכשלה על אלטמן ברחבה. את כדור העונשין תירגם דמבה קמארה ליתרון מוקדם.

דקה 30: האריות הכחולים קיבלו הזדמנות ענק לחזור אל המשחק. שופט המשחק זיו אלדר לא ראה הכשלה ברורה על ג'ון רואיז אך, צוות ה-var תיקן את אדלר. אך, שרידאן החמיץ ברשלנות והותיר את התוצאה בעינייה.

דקה 39: קריית שמונה סוף סוף מצאה את הרשת וחשבה שהשוותה את התוצאה. אך, השכר של מוחמד שכר נפסל בטענה לנבדל.

דקה 41: החמצת ענק נוספת של שרידאן כשכדור רוחב של מוחמד שכר מצא את החלוץ האירי חופשי שני מטרים מהשער אך, בעט ברשלנות לחוץ.

מחצית שנייה:
דקה 48: הפועל ת"א כבשה בפעם השנייה וחשבה שעלתה ליתרון כפול אך, נבדל של קמארה הותיר את היתרון הקטנטן.

דקה 75: לאחר לא מעט דקות משעממות החמצת ענק של פרנסיס קיירמה המחליף, שנותר חופשי ברחבה אך, בעט בצורה רשלנית ביותר לקורת השער. מזל גדול לקריית שמונה.

דקה 88: שוב היה זה שופט המשחק זיו אדלר שגנב את ההצגה, כשלא ראה נגיעת יד ברורה של איאד אבו עביד ברחבה ויתרה מכך, המהלך לא זוכה להתייחסות מה-var, חניכיו של רפואה יכולים לראות עצמם מקופחים.

יוצאים לפגרה בת שלושה שבועות עקב משחקי נבחרת ושיזרועי הדשא בישראל. לאחר מכן, ניפגש למשחק בית נוסף הפעם מול מכבי ת"א.

כתב: דור ביטון