סיקור המשחק: מכבי חיפה נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (ראשון) באיצטדיון 'סמי עופר' אצל מכבי חיפה בתקווה לשוב אל מסלול הנקודות ולא לרדת אל המקום האחרון בטבלה אך, הציגה משחק חלש ביותר והובסה 4-0 תוצאה שהורידה את חניכיו של עמיר נוסבאום אל הטבלה. המשחק כולו התנהל בשליטת המארחים כשקריית שמונה מנסה מידי פעם לאיים על שערו של ג'וש כהן אך, ללא מצבים ממשיים. בעקבות ההפסד השני ברציפות הקבוצה מדורגת במקום האחרון עם 8 נקודות בלבד מתוך 27 אפשריות.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 1: כמעט אחרי 14 שניות מכבי חיפה עלתה על לוח התוצאות, הרחקה רעה של ברטקוש פגעה ברגלו של דין דוד אך, למזלו של השוער שחוגג היום את יום הולדתו הכדור חזר הישר אל ידיו.

דקה 5: השער של המארחת מרחף באוויר, כדור רוחב טוב מצידו של טאלב טוואטחה הגיע לעומר אצילי שניסה לדחוק מקרוב אך, זה המשיך בנגיעה כדור שחלף במעט מעל למשקוף השער.

דקה 16: הפעם זה כבר נכנס, מכבי חיפה עולה ליתרון 1-0. כדור עומק של דולב חזיזה מצא את דין דוד שדחק משני מטר אל הרשת החשופה והעלה את קבוצתו ליתרון. בלבול מוחלט בהגנת האורחת איפשרה לדוד לחגוג שער בכורה ליגה ראשון וקל מידי מצד קריית שמונה.

דקה 37: האיום הראשון של קריית שמונה על שערו של ג'וש כהן הגיע מרגליו של רועי קהת שחדר לרחבה מהאגף הימני ושיחרר בעיטה חזקה שהלכה לחוץ.

דקה 42: מכבי חיפה הכפילה את היתרון שלה, עומר אצילי השתלט על כדור בתוך הרחבה ומצא בנגיחה את מוחמד אבו פאני שהמשיך בבעיטה חזקה וחדה אל הפינה הרחוקה וקבע 2-0 קל עבור קבוצתו.

מחצית שנייה:
דקה 51: התקפה ראשונה במחצית השנייה הסתיימה בבעיטת מספרת של דולב חזיזה מתוך הרחבה שכמעט חדרה לרשת וסיפקה שער וירטואזי אך, הכדור שרק בסמוך לקורה.

דקה 65: קריית שמונה שלחה את כל הכלים שלה קדימה על מנת לצמק את התוצאה ואילו המארחת יצאה להתקפה מתפרצת שמצאה את שרי חופשי במרכז המגרש וזה התקדם באין מפריע עד כדי 20 מטרים מהשער ושיחרר בעיטה חדה לפינה שקבעה 3-0.

דקה 77: בעיטה ראשונה למסגרת במחצית השנייה מצד קריית שמונה כשגיא בן לולו המחליף בעט משפת הרחבה כדור שמצא את ג'וש כהן מוכן ועצר ללא בעיה.

דקה 89: מכבי חיפה עלתה ליתרון 4-0, חילופי מסירות בין בן שהר לרועי אלימלך הצעיר הסתיימה במסירת עומק של האחרון לעומר אצילי שבאחד על אחד גלגל בקלות לרשת וקבע את תוצאת המשחק.

הקבוצה תצא לפגרה בת שבועיים עקב פגרת נבחרות ושיזרוע חורף במגרשי הכדורגל בישראל. עם שובה מהפגרה תארח הקבוצה את מוליכת הטבלה הפועל ב"ש שטרם הפסידה העונה, המשחק יתקיים ביום שבת ה-27.11.21 בשעה 15:00.

כתב: דור ביטון