סיקור המשחק: עירוני איתוראן קרית שמונה מול הפועל חיפה

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קרית שמונה מול הפועל חיפה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שלישי) את הפועל חיפה וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות אך, לבסוף נכנעה 2-1 ליריבתה. כאמור, חניכיו של קובי רפואה לא השכילו להגדיל את הפער מהקו האדום שנשמר על שלוש נקודות בלבד.

מחצית ראשונה, בשליטת האריות הכחולים ואילמלא הצלת ענק של בוריץ' שוער הפועל חיפה הייתה יורדת למחצית ביתרון. מחצית שנייה, דווקא האורחת עקצה בדקה ה-60, חמש דקות לאחר מכן מוחמד שכר המחליף איזן את התוצאה וכעבור 2 דקות בלבד האורחת שוב עלתה ליתרון. כאן, התחילה "ההצגה" של איש אחד שופט המשחק ארז פפיר שלא שרק 2 פנדלים ברורים לטובת קריית שמונה כשגם צוות ה-var התעלם, הראשון הגיע אחרי בעיטה בפניו של יואל אבוחצירה והשני בדקה ה-90 עקב נגיעת יד ברורה ברחבה של קווין טאפוקו. אגב, אותו טאפוקו היה זה שבעט בפניו של אבוחצירה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 23: הזדמנות ממשית ראשונה במשחק למי מבין שתי הקבוצות נופלת לזכותה של המארחת. בעיטה חזקה של סמואל בראון מ20 מ׳ כמעט ומכניעה את שוער הפועל חיפה אך זה הצליח להדוף את הכדור לקרן.
דקה 28: הזדמנות ענק ליואל אבוחצירא שבמקום למסור לעדן קארצב שנותר חופשי ברחבה בחר לבעוט כדור שנהדף לקרן.
את הקרן נגח נחמיאס בסמוך לקורת השער.
דקה 35: פרנסיסקו גוניור נותר חופשי מחוץ לרחבה ובעט לחוץ ממצב טוב.
דקה 37: הצלת ענק של בוריץ, הגבהה מצויינת של איסמעיל ריאן מצאה את יואל אבוחצירא שנגח מצויין אך שוער הפועל חיפה לקח את הכדור מבין חיבורי הקורות והדף לקרן.
דקה 43: כדור קרן לזכות הפועל חיפה פגש את ראשו של בן בסט שהמשיך בנגיחה אל הפינה אך, עמוס בהצלה גדולה הדף את הכדור רגע לפני קו השער.

מחצית שנייה:
דקה 57: טעות בהגנת קרית שמונה הותירה את עדן בן בסט לבד מול גד עמוס אך החלוץ שניסה לחלוף על פני השוער בעט מזווית קשה מעל משקוף השער מזל גדול לקרית שמונה.
דקה 60: כדור קרן לזכות הפועל חיפה הוביל לשער היתרון עבורה שקניוק מצא את משפתי וזה נגח אל הרשת.
דקה 65: כדור קרן של איסמעיל ריאן מצא את מוחמד שכר שנגח מקרוב וקבע 1-1.
דקה 68: מהלך בזק אחרי שער השוויון של האורחת נגמר בשער יתרון נוסף של עדן בן בסט.
דקה 87: בעיטה טובה של שמואל שיימן נהדפה לקרן. מכדור הקרן נוצרה עירבובייה ברחבה כשיואל אבוחצירא מחמיץ משלושה מטרים החמצת ענק.

כאמור, אנחנו בעיצומו של שבוע עם שני משחקים כשכבר בשבת (15:00) נתארח בבלומפילד אצל הפועל תל אביב, שמגיעה לאחר שני הפסדים רצופים.

כתב: דור ביטון