סיקור משחק גביע הטוטו נגד הפועל נוף הגליל

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה קיוותה לרשום הערב (שלישי) את ניצחונה הראשון לעונה במשחק הבכורה הרשמי שלה אך, שער שיוויון אכזרי בדקה ה-94 מנע ממנה זאת. כאמור, האריות הכחולים אירחו בביתם את הפועל נוף הגליל במשחקם הראשון בגביע הטוטו ואף עלו ליתרון חשוב בקרב על עלייה לחצי הגמר במהלך המחצית השנייה וניסו לשמור עליו עד לסיום אך, דווקא בהתקפה האחרונה האורחת הצליחה למצוא את שער השוויון ולקבוע חלוקת נקודות צודקת.

המחצית הראשונה הייתה שקולה למדי ללא מצבים מסוכנים יתר על המידה ליד שני השערים ואף עם עליונות קטנה לאורחת. את המחצית השנייה היריבה פתחה טוב יותר אך, התעוררות מצד חניכיו של נוסבאום הביאה ליתרון כחול מרגליו של רועי קהת בדקה ה-64. עד לסיום נוף הגליל יצאה קדימה ואילו קריית שמונה שיחקה על מתפרצות וערכה חילופים רבים בהם הכניסה שחקנים צעירים דבר שייתכן ועלה בשער שיוויון לא מחוייב במציאות בהתקפה האחרונה מראשו של דולב אזולאי הבלם, מיד עם כיבוש השער שופטת המשחק ספיר ברמן שרקה לסיום.

מהלך משחק
מחצית ראשונה:

דקה 27: קוואן פרייטר ניצל חור בהגנה של קרית שמונה ופרץ לתוך הרחבה ושיחרר בעיטה חזקה אך ברטקוש מציל בהצלה מדהימה את הכדור.

דקה 35: הזדמנות ראשונה במשחק לזכות הכחולים של עמיר נוסבאום, ידין לוגסי ניסה את מזלו מ-20 מטרים , אך מעל המסגרת.

מחצית שנייה:
דקה 54: מורגו פרייר מסר כדור לאדריאן רוצ׳ט שבעט מהאוויר מחוץ לרחבה כדור שחלף קרוב לקורת השער.

דקה 57: קוואן פרייטר בעט בעיטה חופשית מסובבת באלכסון אך, שוב ברטקוש היה מוכן וקלט את הכדור.

דקה 64: קריית שמונה עולה ליתרון 1-0!!! בעיטה חופשית של מוחמד שכר 20 מטרים אלכסונית מהשער, מצאה בכדור שטוח את רועי קהת שהמשיך בנגיעה לרשת וקבע יתרון מקומי.

דקה 76: שוב בעיטה חופשית לזכות האורחת הפעם המחליף עודד צ'וקול לקח את האחריות ושיחרר פצצה שנעצרה רק אצל ברטקוש.

דקה 90+4: הפעם גם ברטקוש לא יכל להושיע, הרמה של רועי שוקרני בהתקפה האחרונה במשחק מצאה את ראשו של דולב אזולאי שניצל בלבול בהגנה המקומית ונגח אל בין חיבורי הקורות וקבע חלוקת נקודות.

הקבוצה תצא כבר ביום שבת הקרוב 7.8.21 למשחק חוץ ב'סמי עופר' נגד הפועל חיפה במסגרת המחזור השלישי בגביע הטוטו, ואילו לקריית שמונה זהו המשחק השני, מאחר ובמחזור הראשון הקבוצה הייתה חופשית.

כתב: דור ביטון