סיקור המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני איתוראן קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (ראשון) באיצטדיון 'בלומפילד' אצל הפועל ת"א, וקיוותה להמשיך עם קצב צבירת הנקודות ולהמשיך לקבע את מעמדה בחלק העליון של הטבלה. אך, חניכיו של קובי רפואה נקלעו לפיגור במהלך המחצית השנייה לאחר שער נאה מצידו של קשר הפועל ת"א אופק ביטון אך, למזלם של האריות הכחולים היה להם בהתקפה האחרונה במשחק את סאקו טורה שמצא בכדור רוחב את עבדאללה חליחל שכבש מול שער ריק שקבע חלוקת נקודות צודקת.
בתוך כך, קריית שמונה פתחה את המשחק טוב יותר ושלטה ללא עורין לאורך כל המחצית הראשונה ואף הגיעה למספר מצבים מסוכנים אך, לא השכילה למצוא את הרשת ולמחצית ירדו הקבוצות בתוצאת תיקו מאופסת. כמו כן, המחצית השנייה נפתחה באותה מגמה ובדקה ה-59 גיא בן לולו המחליף יכל לקנות את עולמו לאחר שאבו עביד החזיר כדור לשוער ועל הטעות עט בן לולו שבאחד על אחד החמיץ שער בטוח. כעבור דקה אחת בלבד הפועל ת"א עלתה ליתרון בבעיטה הראשונה מצידה אל המסגרת. ולמרות שלא היו יותר מידי מצבים עד לסיום היה לקריית שמונה את חליחל וטורה שקבעו חלוקת נקודת צודקת. יש לציין כי מיד עם כיבוש השער שרק שופט המשחק לסיום.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 6: – דוידה פרץ לרחבה נותן כדור טוב לגיל יצחק שחשש לבעוט והוציא מסירה לחוץ.

דקה 8: כדור קרן מעולה עולה לראשו של רועי קהת שנוגח בחדות לעבר השער אך שטקוס מציל קבוצתו מיתרון של האורחת.

דקה 19: מוחמד שכר מנסה את מזלו מ16 מטרים ובועט אך הכדור חולף סנטימטרים מהקורה.

דקה 22: לידור כהן מוסר לאופק ביטון שנתן בעיטה טובה אך מחוץ למסגרת.

דקה 39: יוג׳ין אנסה פורץ לאמצע ובועט כדור לא טוב שעולה מעל השער.

מחצית שנייה:
דקה 60: גיא בן לולו מקבל מתנה גדולה מהגנת הפועל ת״א כאשר מקבל כדור ברחבה לאחד על אחד מול שטקוס אך לא מנצל את ההזדמנות ובועט לא טוב מעל בשער.

דקה 62: אופק ביטון מקבל כדור מהאוויר ומפציץ את הכדור לשער, 1-0 להפועל ת״א.

דקה 71: בן ביטון מכניס הגבהה מצוינת לרחבה כאשר אלטמן מוצא את הכדור ונוגח לא טוב בכלל מעל השער.

דקה 72: זיו מורגן גם מנסה את מזלו ובועט ממרחק של 18 מטרים אך הכדור עולה גבוה מידיי.

דקה 90+4: קריית שמונה משווה את התוצאה!!! כדור עומק מצידו של סאקו טורה הגיע לעבדאללה חליחל שמשווה את התוצאה ל 1-1 במהלך האחרון של התמודדות!

כאמור, הקבוצה הייתה אמורה לפגוש ביום חמישי הקרוב את בית"ר ת"א/בת ים במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה אך, לאור ההארכת הסגר המסתמן, ככל הניראה הקבוצה תפגוש למשחק ליגה את מכבי פ"ת. כמובן שאנו נעדכן ברגע שמנהלת הליגות לכדורגל תקבל החלטה.

כתב: דור ביטון