סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שני) בביתה את בני סכנין וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות בקרב ישיר על מיקום בטבלה אך, בסיומו של משחק לא טוב מצד הקבוצה היא מפסידה בפעם השנייה ברציפות הפעם 1-0.
בעקבות ההפסד הכואב, חניכיו של סלובודאן דראפיץ' ירדו אל המקום העשירי בטבלה כשהם במרחק 9 נקודות מהקו האדום וכעת ייאלצו לפתוח שוב פער מהקו האדום שהתקרב לאחרונה על מנת לא להסתבך עוד יותר בתחתית.

המשחק נפתח בצורה לא טובה מצד שתי הקבוצות אך, בדקה ה-26 המשחק השתנה לחלוטין לאחר שעלא ג'עפר ספג כרטיס אדום מיותר והותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. האורחת השתלטה על המשחק אך, לא השכילה למצוא את הרשת עד להפסקה.
במחצית השנייה המגמה נמשכה וכעבור 12 דקות בתוכה קבוצתו של חיים סילבס מצאה את היתרון מרגליו של איברהימה קונטה. עד לסיום האורחת יכלה להגדיל את התוצאה אך, החמיצה מספר מצבים קורצים. ומנגד, הקבוצה המקומית הגיעה לשתי הזדמנויות בתוך הרחבה אך, שוערה של סכנין גד עמוס היה במקום ומנע את השיוויון.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 2: הזדמנות טובה למארחת כבר בפתיחה, מוחמד שכר קיבל כדור בתוך הרחבה ומזווית אלכסונית בעט לפינה הרחוקה אך, הכדור חלף בסמוך לקורה.

דקה 7: הזדמנות ראשונה לזכות האורחת, שזכתה בכדור חופשי 18 מטרים מהשער ואת האחריות לקח הקפטן בירם כיאל אך, הכדור הלך למרכז השער ונעצר אצל ברטקוש ללא קושי.

דקה 26: טעות קשה בהגנה המקומית, מלמד הצליח לגבור על שלושה בלמים ולהתקדם לעבר השער אך, ג'עפר הכשיל אותו מאחור וספג כרטיס אדום ישיר. תחילה הורה שופט המשחק על כדור עונשין מ-11 מטרים אך, לאחר התערבות ה-var פסק כי העבירה נעשתה מחוץ לרחבה ואת הבעיטה החופשית בעט איברהימה קונטה רע ישר לתוך החומה.

דקה 36: סכנין לחצה בדקות אלה על שערה של קריית שמונה, הפעם היה זה המגן יזן נסאר שניסה את כוחו מרחוק כדור שיצא לחוץ.

מחצית שנייה:
דקה 56: הזדמנות ראשונה במחצית הזו לזכות האורחת, הגבהה של שוקרני מצאה את מלמד שנגח היישר לידיו של ברטקוש.

דקה 57: כעבור דקה אחת בלבד האורחת עלתה על לוח התוצאות. כדור עומק חכם של מלמד הותיר את קונטה באחד על אחד מול ברטקוש וזה לא התבלבל ובעט בעוצמה אל הרשת העליונה וקבע יתרון לקבוצתו.

דקה 84: הזדמנות ראשונה ממשית במחצית הזו לזכות המארחת, נדב נידם קיבל כדור חכם מגיא מזרחי וזה השתחרר בתוך הרחבה אך, בעט חלש ועמוס הצליח לקלוט את הכדור.

דקה 89: הזדמנות ענק לסכנין לגמור את המשחק , התקפה מתפרצת תפסה את קריית שמונה חשופה לחלוטין מאחורה אך, המחליף מוטי ברשצקי שנותר חופשי בצורה בלתי רגילה בתוך הרחבה בעט מקרוב לחוץ כדור ששרק לקורת השער.

כאמור, המשחק הבא של הקבוצה יהיה כבר בעוד כחמישה ימים ביום שבת הקרוב ה-5.2 באיצטדיון 'בלומפילד' כשתתארח אצל מכבי ת"א בשעה 17:30 שידור ישיר בספורט 2. כמו כן, משחק זה ייפתח סרייה של שלושה משחקים ברציפות נגד הקבוצות הגדולות מכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש בהתאמה.

כתב: דור ביטון