סיקור המשחק: בני יהודה מול עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון בלומפילד אצל בני יהודה , וקיוותה לחזור לצפון עם נקודות או תוצאה שתותיר אותה מעל לקו האדום רגע לפני המחזור האחרון. אך, המציאות הכתה באריות הכחולים ולאחר עוד משחק בו שלטו בכדור אך, ללא מצבים משמעותיים לאורך כל דקות המשחק ירדה הקבוצה מנוצחת 2-0 והתבשרה כי יריבתה נס ציונה ניצחה במשחקה. וכעת, היא תהייה חייבת לנצח במשחק ביניהן ביום חמישי על מנת לשרוד עונה נוספת בליגה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 10: ניסיון ראשון של קריית שמונה במשחק, הגיע מרגליו של סמואל בראון שבעט מחוץ לרחבה כדור חזק שנהדף על ידי שוער בני יהודה.

דקה 13: כדור חופשי טוב של סילאס דה סילבה מ-25 מטרים אלכסונית נהדף ברגע האחרון מהחיבור על ידי השוער.

דקה 22: הזדמנות ראשונה במשחק לזכות המארחת, וזה המצב המסוכן ביותר במחצית הראשונה כשחילופי מסירות בין שי גולן לעמית זנטי הותיר את האחרון לבדו מול ברטקוש אך, זה הציל ברגלו ברגע האחרון.

דקה 28: בעיטה חופשית טובה של איסמעיל ריאן פספסה במעט את מסגרת שערה של בני יהודה. כעבור דקה מגן בני יהודה אבישי כהן הרחיק לא טוב לשערו הוא , אך הכדור פגע במשקוף השער ומנע יתרון חשוב מאוד.

דקה 32: אותו אבישי כהן שכמעט כבש שער עצמי ארבע דקות קודם לכן, בעט חזק מרחוק אך, הכדור פגע במגן אורח בדרך ולמזלה של קריית שמונה הכדור נחת על הרשת שמעל למשקוף השער, מזל גדול.

מחצית שנייה:
דקה 55: פריצה יפה של מתן בלטקסה אל תוך רחבת קריית שמונה הסתיימה בהכשלה מיותרת של מרכוס דיניז על מגן בני יהודה. ליאני הצביע על הנקודה הלבנה, את הבעיטה לקח מתיאה ליוואיץ' שבעט חד וחזק לפינה והכניע את ברטקוש וקבע יתרון שסיבך את האורחת מאוד.

דקה 62: עמית זנטי יכל לכבוש את השני של הקבוצה המקומית ולהכריע את ההתמודדות אך, לאחר פריצה יפה בעט חזק מזווית קשה בעיטה שנעצרה שוב אצל ברטקוש.

דקה 77: כמעט שער שיוויון של סילאס דה סילבה, עומר לקאו ניסה לנצל ערבוביה ברחבה אך, הכדור הורחק על ידי הגנת המארחת. ראשון להגיע לריבאונד היה סילאס דה סילבה שבעט כדור אדיר מעשרים מטרים שנעצר בקורת השער. במהלך הערבוביה נבדק על ידי ה-var אפשרות לפנדל לקריית שמונה אך, ליאני החליט שאין מקום לשריקה.

דקה 88: בעיטה חופשית נהדרת של איסמעיל ריאן מעשרים מטרים נעצרה במשקוף השער ומשם הלכה לחוץ.

דקה 90+3: כדור קרן לבני יהודה מצא את החלוץ הצעיר רועי בן שמעון לא מכוסה בתוך הרחבה וזה דחק מקרוב מול שער חשוף את השער השני וקבע הפסד שהוריד את האורחת מתחת לקו האדום.

כאמור, בעוד ארבעה ימים (יום חמישי) בשעה 20:00 תארח הקבוצה את סקציה נס ציונה למחזור האחרון בליגה למשחק ההזדמנות האחרונה שלה לשרוד בליגה בידיעה כי כל תוצאה פרט לניצחון והיא יורדת אל הליגה הלאומית. ניצחון יבטיח לקבוצה עונה נוספת בליגת "הבורסה לניירות ערך".

כתב: דור ביטון