סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד הפועל ירושלים

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (ראשון) את הפועל ירושלים וקיוותה לצאת מהתמודדות עם 3 נקודות חשובות מאוד שישאירו אותה במאבק על כרטיס כניסה לפלייאוף העליון. אך, לצערה נפרדה מהיריבה מהבירה בתוצאת תיקו מאופסת שבוע שני ברציפות ובכך גזרה על עצמה לשחק בפלייאוף התחתון כנגד הירידה.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוה כשחניכיו של סלובודאן דראפיץ' מחזיקים יותר בכדור אך, דווקא מי שהגיעה למצבים המסוכנים יותר ליד שערה של היריבה היא האורחת שניצלה טעויות לא מעטות מצד שחקני ההגנה, ואילו זאת מצידה לא השכילה לכבוש כשהחמיצה שוב שוב מצבים קורצים. המחצית השנייה נפתחה אף היא באותה מגמה כשככל שהדקות חולפות האורחת רק מעבירה את הזמן על מנת לצאת עם הנקודה היקרה עבורה, מספר הזדמנויות לכיבוש מצד האריות הכחולים הסתיימו ללא הצלחה והשתיים נפרדו בתוצאת תיקו שמשקפת משחק כדורגל לא טוב ומבולגן מצד שתי הקבוצות, שקפאו בקור המקפיא ששרר באיצטדיון.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 12: בעיטה ראשונה לשער של מי משתי הקבוצות, כשהאורחת היא זו שאיימה על שערו של ברטקוש. וויליאם אגאדה בעט כדור חלש משפת הרחבה אותו קלט השוער המקומי ללא קושי.

דקה 24: פעם נוספת הייתה זו האורחת שניסתה את כוחה, כשהפעם בעיטה חדה של אופק ביטון חלפה בסמוך לקורת שערו של ברטקוש ויצאה לחוץ.

דקה 28: החמצת המשחק אירעה בדקה זו, חטיפת כדור מצד אדוארדו גררו בתוך מחצית המגרש של קריית שמונה לאחר איבוד כדור רשלני מצידו של עאיד חבשי הוביל להתקפת מתפרצת ברשותו של גררו וזה העביר כדור רוחב לאגאדה שנותר אחד על אחד מול ברטקוש וזה בעצירת ענק הציל עם רגלו שער ודאי.

דקה 34: הזדמנות ראשונה וממשית לזכות המארחת, מוחמד שכר פרץ לרחבה וניסה לבעוט לשער אך, בעיטה לא מדויקת שלו יצאה לחוץ.

דקה 40: הזדמנות גדולה נוספת לזכות הפועל ירושלים כששוב היה זה וויליאם אגאדה שקיבל כדור ברחבה במרחק של שבעה מטרים מהשער ובעט בסיבוב אך, חבשי בהצלה הירואית מנע שער יתרון.

מחצית שנייה:
דקה 53: ההזדמנות הגדולה במשחק לזכות האריות הכחולים הגיעה מרגליו של ידין לוגסי שחדר לרחבה וניסה לחלוף על פני שחקנים ולבעוט לשער אך, הכדור ברח לו ברגע האחרון ובעט בגליץ' כדור חלש שיצא לחוץ.

דקה 68: המחליף מורגן פרייר נכנס טוב למשחק וניסה להעביר כדור רוחב אך , לא היה מי שידחוק את הכדור לשער, ושאבי השוער האורח עט על המציאה וקלט את הכדור.

דקה 73: החמצה גדולה מצידו של שבירו, הגבהה נוספת של פרייר מצאה את ראשו של שבירו שנותר חופשי ברחבה נגח מקרוב בסמוך למשקוף השער.

דקה 77: הזדמנות ראשונה במחצית השנייה לזכות האורחת, אדוארדו גררו ניסה את מזלו בבעיטה מרחוק אך, זו חלפה ליד קורת השער ויצאה לחוץ.

דקה 86: כמה שזה היה קרוב, כדור קרן של גיא מזרחי מצא את ראשו של הבלם הצעיר איתי בן שבת שנגח לפינה הרחוקה כדור שפגע במשקוף השער וניתז לחוץ.

תוצאת סיום: שתי הקבוצות נפרדות בתיקו מאופס.

כאמור, בעקבות תוצאת התיקו לקבוצה יש 30 נקודות והיא במרחק 6 נקודות מהמקום השישי המוביל לפלייאוף העליון כשהיא תהייה חייבת לנצח את שתי המשחקים הנותרים ולקוות למעידות מצד היריבות. המרחק מהקו האדום עומד על 11 נקודות ובקבוצה יקוו כי יצליחו לשמור על פער נאה בכדי לא להסתבך בקרבות התחתית. במחזור הקרוב תפגוש קריית שמונה את מכבי נתניה במשחק חוץ ביום שבת ה-5.3 בשעה 17:30.

כתב: דור ביטון