סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול הפועל רעננה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול הפועל רעננה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב את הפועל רעננה בביתה וקיוותה לצאת לדרך חדשה יחד עם מאמנה החדש ואכן, כך היה אומנם לא בכדורגל גדול אבל עם שלוש נקודות סופר חשובות. בתוך כך, מחצית ראשונה שלא התעלתה לרמה גבוהה הסתיימה ביתרון מקומי משער בכורה העונה של קפטן הקבוצה עידן נחמיאס. מחצית שנייה מבולגנת מאוד הניבה שתי שערים ואף אולי את שער העונה מצדו של עידן שמש שהשווה זמנית. אך, חבורתו של רפואה ידעה להתעלות על עצמה ולהשיב לעצמה את היתרון שנשמר עד לסיום. ניצחון שני ברציפות בבית וראשון בעידן קובי רפואה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 7: הזדמנות ראשונה במשחק והיא נופלת בצד של המארחת, כשהגבהה של מורגן מצאה את ראשו של שרידאן שנגח חלש למרכז השער וסחט הצלה מאסף צור שהרחיק לקרן.

דקה 20: כדור קרן מצויין של עומר לקאו מצא את איסמעיל ריאן שהיה ראשון להגיע לכדור וזה נגח חזק כדור שחלף בסנטימטרים ספורים מעל לשערו של צור.

דקה 28: בעיטה חזקה של ריאן מחוץ לרחבה מצאה את צור מוכן שקלט ללא קושי את הכדור.

דקה 40: קריית שמונה עולה ליתרון 1-0, בסיומן של מספר דקות לחץ עומר לקאו חדר לרחבה ומצא את נחמיאס וזה המשיך מהאוויר בנגיעה לרשת וקבע יתרון לאריות הכחולים.

דקה 43: בעיטה חזקה של סילאס דה סילבה נהדפה רע על ידי שוער האורחת, וראשון להגיע לריבאונד היה שרידאן שנגח מקרוב לרשת אך, השופט שרק לנבדל.

מחצית שנייה:

דקה 53: הזדמנות ממשית ראשונה של האורחת כשבעיטה חזקה של עדי נמני מלמעלה מעשרים מטרים מצאה את ברטקוש מוכן שקלט ללא בעיה.

דקה 56: ערבוביה ברחבת רעננה כתוצאה מכדור חופשי, גרמה לכך שהכדור נחת לרגליו של מרכוס דיניז שבעט חזק אך, הכדור פגע בהגנת רעננה ויצא לקרן.

דקה 64: התקפה טובה מאגף ימין של האריות הכחולים הסתיימה במסירת רוחב של שכר המחליף, הגנת האורחת הרחיקה לא טובה ואורי צעדון בבעיטה חזקה מצא את ג'יימס שניסה להסיט לרשת משני מטר אך, הכדור חלף במעט מעל לשער.

דקה 67: הפועל רעננה משווה ל1-1, עידן שמש כובש את אחד משערי העונה כשכבש במספרת מרהיבה ואיזן את התוצאה.

דקה 71: כמעט המהפך מסירת רוחב של ארשיד פגשה את שמש שהמשיך בנגיעה אך, פספס במעט את מסגרת השער.

דקה 74: היתרון חוזר להיות שלנו, קריית שמונה עולה ל2-1, מוחמד שכר הרים כדור מאגף ימין ושרידאן כמו בשבוע שעבר המשיך בנגיחה לרשת הגבוהה והחזיר את היתרון.

בשבוע הבא, יוצאים לסמי עופר להתארח אתל הפועל חיפה לעוד קרב חשוב.

כתב: דור ביטון