סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל באר שבע

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל באר שבע

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שבת) את הפועל ב"ש בתקווה לעצור את הרצף שלילי ולצאת לדרך חדשה ואף להתרחק מהתחתית. בתוך כך, המשחק עצמו לא התעלה לרמה גבוה כשהאריות הכחולים היו אלה שהלכו קדימה בדקות הראשונות ולאחר מכן המשחק התאזן ונהפך שקול למדי. כמו כן, מחצית שנייה שקולה בה כל קבוצה חיפשה להכריע את ההתמודדות וביצעה חילופים התקפיים לא הניבו שער יתרון למי מבין הקבוצות, והשתיים נפרדו בתוצאת תיקו מאכזבת שהותירה את חניכיו של קובי רפואה מסובכים עמוק בתחתית.

אירוע מכוער וחריג התרחש במהלך המחצית השנייה כשהקהל היריבה הפועל ב"ש קרא קריאות גזעניות אל עבר שחקני קריית שמונה ולאחר שהשופט הורה לכרוז להתריע בפעם הראשונה עם פתיחת המחצית, הקריאות לא הפסיקו ובדקה ה-75 הוחלט על עצירת המשחק למשך חמש דקות עקב האירוע המכוער והמגעיל הזה שאנו מגנים אותו בכל תוקף.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 12: הזדמנות ראשונה במשחק והיא לזכות האורחת, כשדוד קלטניס מצא בכדור נאה את בן שהר שהמשיך בנגיחה אך, סחט הצלה יפה מאוד מגד עמוס.
דקה 15: האורחת כבר חגגה אך, השער נפסל עקב כיבוש בעזרת היד מצידו של מיגל ויטור ושופט המשחק (נאלץ לשפוט ללא var עקב תקלה) ראה את האירוע ופסל בצדק.
דקה 28: מזל גדול למארחת כשנגיעת יד של סילאס דה סילבה שהחזיק בכרטיס צהוב לא זכתה לשריקה מצד צוות השיפוט ובכך נמנעה הרחקה מוקדמת.
דקה 40: ניסיון ראשון והמאיים ביותר הגיעה מצידה של קריית שמונה כשכדור חוזר הגיעה אל עדן קארצב וזה המשיך בבעיטה חזקה שהורחקה על ידי הגנה רגע לפני שהכדור חודר לרשת.

מחצית שנייה:
דקה 53: הגבהה של אחמד עבאד שרדם הופעת בכורה בקדנציה המחודשת שלו בקבוצה, מצאה את יואל אבוחצירה שהמשיך בנגיחה קשה אל השער כדור ששטקוס לא התקשה לקלוט.
דקה 75: המשחק נעצר על ידי שופט המשחק שלומי בן אברהם עקב קריאות גזעניות מצד קהל הפועל באר שבע אל עבר שחקני הקבוצה המארחת.
דקה 90+2: הצלת העונה? ייתכן מאוד והצלה של מגן הפועל ב"ש אורן ביטון תיבחר להצלת העונה! כדור קרן של קארצב מצא את עומר לקאו המחליף שהמשיך בנגיחה יפה ולאחר שהכניע את שטקוס היה שם לרוע מזלו אורן ביטון שבעיטת מספרת מרהיבה הציל ממש מקו השער ומנע ניצחון חשוב מאוד מקבוצתו לשעבר.

המשחק הבא ייתקיים כבר בעוד כארבעה ימים במחזור אמצע השבוע כשנצא למשחק תחתית על 6 נקודות במושבה אצל הפועל רעננה שנמצאת מתחת לקו האדום. המשחק ייערך ביום רביעי ה-29/1 בשעה 19:00.

כתב: דור ביטון