סיקור המשחק: הפועל כפר סבא מול עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל כפר סבא מול עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (שלישי) אצל הפועל כפר-סבא וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות לאחר ההדחה מגביע המדינה לפני ארבעה ימים. כאמור, חניכיו של קובי רפואה עשו זאת בגדול שהביסו את חניכיו של אופיר חיים 3-0 וחזרו עם שלוש נקודות סופר חשובות ואף ניצחון בכורה לעונה, בכך רשמה הקבוצה ניצחון ליגה שלישי ברציפות דבר שקרה לראשונה מאז עונת 2017/18.

במחצית הראשונה המשחק היה שקול למדי אך, קיבל תפנית כבר בדקה ה-19 כשיואל אבוחצירה נגח כדור לשער שנעצר בדרך בידו של נועם גמון מגן המארחת ולאחר התערבות ה-var, נפסק פנדל לזכות האריות הכחולים אותו תרגם ג'יימס אדניי לשער יתרון שנשמר עד להפסקה. מחצית השנייה, נפתחה עם לחץ של האורחת ובדקה ה-56 יואל אבוחצירה כבש בנגיחה יפה והעלה את קבוצתו ל2-0. אך, קריית שמונה קיבלה מכה כואבת שבדקה ה-90 שוב לאחר התערבות ה-var הורחק ג'יימס אדניי בכרטיס אדום. אך, גם זה לא הפריע ליואל אבוחצירה שבמשחק גדול בישל לעשו קארצב את השלישי שחתם את המשחק.

מהלך המשחק:

דקה 19: נגיעת יד של נועם גמון מגן הםועל כפ"ס ברחבה זכה לשריקה מצד שופט המשחק לפנדל, אותו תרגם ג'יימס אדניי ליתרון מהיר.

דקה 26 : ג'יימס אדניי יכל לכבוש את השני אך, בחר לפרגן לחברו יואל אבוחצירה שהמשיך בבעיטה לשער אך, הכדור החלש נהדף לקרן על ידי שוער כפ"ס.

דקה 34: כמעט השיוויון בלם המארחת טל מכלוף הגיע ראשון לכדור קרן ונגח כדור מצויין שחלף בסמוך לקורת שערו של ברטקוש.

דקה 40: שוב אלה האריות הכחולים עם הזדמנות טובה כשהמגן אורי צעדון חדר לרחבה ושיחרר בעיטה טובה שמצאה רק את הרשת החיצונית.

מחצית שנייה:
דקה 51: מחצית שנייה נפתחה טוב מצד קריית שמונה הפעם היה זה המגן השמאלי אמיר בן שמעון שחדר לרחבה ובעט טוב גם הוא פגש רק את הרשת החיצונית.

דקה 52: הלחץ נמשך, הפעם מוחמד שכר הגיע למצב טוב במקום למסור לחברו אדניי מול שער ריק בחר החלוץ לבעוט ממצב קשה כדור שנעצר אצל איתמר ישראלי.

דקה 56: שכר כיפר על הטעות שלו ארבע דקות קודם לכן, ומצא בכדור רוחב את מצטיין המשחק יואל אבוחצירה שבנגיחת "דג" המשיך ישר לרשת וקבע 2-0 צודק.

דקה 92: דריכה של ג'יימס אדניי על שחקן כפ"ס נבדקה על ידי ה-var , ולבסוף הוחלט על כרטיס אדום משמעותי מאוד מצד שחקניו של רפואה.

דקה 96: יואל אבוחצירה מצא בכדור עומק ענק את המחליף עדן קארצב וזה באחד על אחד לא התבלבל וכבש את השלישי וחתם תבוסה גדולה לזכות הקבוצה.

לאחר שלושה ניצחונות ליגה ברציפות, נארח בשבת הקרובה בשעה 17:30 את מכבי חיפה למשחק קשה וחשוב בבית.

כתב: דור ביטון