סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי נתניה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מכבי נתניה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הצהריים את מכבי נתניה למשחקה הביתי האחרון לעונה הסדירה בליגת "הבורסה לניירות ערך" וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות ולראשונה מאז נכנסו אל השנה הקלנדרית החדשה (2020) וכך היה. חניכיו של קובי רפואה במשחק ענק הביסו את יריבתם 3-0 וצברו שלוש נקודות חשובות מאוד שהגדילו את ההפרש מהקו האדום באופן זמני לכדי ארבע נקודות.

בתוך כך, המשחק נפתח בסערה כשכבר בדקה השביעית קפטן מכבי נתניה אלמוג כהן הרחיק בידו כדור מקו השער וזה ראה את האדום ונפסקה בעיטת עונשין מ-11 מטרים אך, קארצב פספס הזדמנות לעלות את קבוצתו ליתרון מהיר ונעצר אצל עמוס אקס קריית שמונה. בדקה ה-18 התחיל המופע של המארחת כשעלו ליתרון משער עצמי. כעבור 21 דקות בדיוק שוב היו האלה האריות הכחולים שעלו על הלוח בפעם השנייה כשגיא בן לולו שחקן הנוער במשחקו הבכורה בקבוצה בישל לסמואל בראון שבעט אך, הכדור פגע בשחקן אורח שוב וחדר לרשת בפעם השנייה. כמו כן, אם פתיחת המחצית השנייה היה זה ראדו גינסארי שבשער בכורה העלה את קבוצתו ליתרון 3-0 מבטיח. מכאן ועד לסיום היה זה דני עמוס ומשקוף השער שמנעו תוצאה גדולה בהרבה.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 7: כדור קרן לזכות קריית שמונה, הגבהה של קארצב מצאה את ראשו של דיניז וזה נגח למסגרת אך נהדף על ידי אלמוג כהן שעצר את הכדור עם ידו ומנע שער ודאי. שופט המשחק זיו אדלר שלף כרטיס אדום ישיר לשחקן האורח ובעיטת עונשין לזכות המארחת אך, בעיטת העונשין של אותו קארצב נהדפה על ידי דני עמוס.
דקה 14: הזדמנות ענק נוספת לזכותה של המארחת כשכתוצאה מכדור קרן נוצרה ערבוביה ברחבה, על הכדור עט הבלם אורי דהן שבעט מצויין אך, שוב היה עמוס היה במקום ובהצלת ענק הרחיק לקרן.
דקה 18: פריצה סוחפת של מוחמד שכר באגף ימין הסתיימה בהכנסת כדור עומק אל גיא בן לולו אך, רגע לפני שזה פוגש את הכדור היה זה המגן האורח כארם ג'אבר שבעט אל שערו הוא וקבע יתרון מקומי מוצדק עם שער עצמי.
דקה 26: הזדמנות ראשונה ומצויינת במשחק לזכות מכבי נתניה, כשחן עזרא קיבל את הכדור בתוך הרחבה ונותר ללא כיסוי אך, זה בעט גבוה מעל לשערו של ברטקוש.
דקה 31: האריות הכחולים הגיעו להזדמנות טובה נוספת בתוך רחבת נתניה, כשכדור חופשי של קארצב מצא את ראשו של אורי דהן שנגח בסמוך לקורת השער, החמצה גדולה.
דקה 41: התקפה רדפה התקפה מצד קריית שמונה במחצית הראשונה כשהפעם היה זה גיא בן לולו הצעיר במשחק הבכורה שלו במדי הקבוצה הבוגרת , הכניס כדור רוחב מצויין אל סמואל בראון ורגע לפני שהכדור הגיע אל בראון היה שם דולב אזולאי שניסה להרחיק אך, בעט רע אל שערו הוא וקבע 2-0 צודק לקריית שמונה כתוצאה משני שערים עצמיים.

מחצית שנייה:
דקה 48: שלוש דקות בלבד מפתיחת המחצית השנייה קריית שמונה מצאה את הרשת בפעם השלישית וסגרה את הסיפור סופית, כשכדור רוחב של זיו מורגן הגיע אל רגליו של ראדו גינסארי וזה בעט חד ומדוייק אל הפינה הרחוקה מתוך הרחבה וקבע 3-0 בשער בכורה במדי הקבוצה.
דקה 66: בעיטה מצויינת של סמואל בראון מתוך הרחבה הלכה אל בין חיבורי הקורות אך, עמוס במשחק ענק מצידו הוציא את הכדור לקרן.
דקה 67: חניכיו של קובי רפואה קרובים אל השער הרביעי, הפעם היה זה מוחמד שכר שבעט מצויין אל מחוץ לרחבה כדור שהכניע את עמוס אך, נעצר במשקוף השער.
דקה 69: שוב משקוף! גיא בן לולו הצעיר בעט מכעשרים מטרים כדור חזק ומדוייק אל בין חיבורי הקורות אך, עמוס בקצות אצבעותיו הדף אל משקוף השער ומשם לקרן. כמעט בכורה חלומית לשחקן הבית של המועדון.

ביום ראשון הבא 1.3 בשעה 19:00 יוצאים ל'משחק עונה' באיצטדיון 'המושבה' אצל נס ציונה המדורגת מתחת לקו האדום. במועדון יודעים כי מהמשחק הזה חייבים לחזור עם שלוש נקודות יקרות מפז וליצור המשכיות בישורת האחרונה של העונה.

כתב: דור ביטון