סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול בית"ר ירושלים

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה מול בית"ר ירושלים

את המשחק הזה קריית שמונה תרצה לשכוח, המחצית הראשונה הייתה בשליטה בלעדית של האורחת מהבירה והקבוצה העירונית לא הצליחה לאיים על השער אפילו פעם אחת אך למרות היכולת הרעה של קריית שמונה בית"ר לא הצליחה לעלות ליתרון במחצית הראשונה והשחקנים ירדו לחדרי ההלבשה בתוצאה מאופסת.
עם פתיחת המחצית השנייה בית"ר ניצלה את ההגנה הרופפת של קריית שמונה ועלתה ראשונה על לוח התוצאות ובדקה ה70 תמיר עדי אף הכפיל את התוצאה.

מחצית ראשונה:

דקה 3: מצב נייח של גדי קינדה מצא את ראשו של אור זהבי שנגח בעוצמה אך לא למסגרת.

דקה 12: טעות בהגנת קריית הובילה לחטיפת כדור של קינדה שמקרוב בעט חזק לפינה הקרובה וסחט הדיפה מברטקוש שהרחיק לקרן. כתוצאה מכדור הקרן, ערבוביה ברחבה הובילה לבעיטה חזקה של איינביינדר מתוך הרחבה אך, נחמיאס גלש ברגע האחרון והרחיק לקרן.

דקה 20: התקפה מתפרצת של בית"ר בהובלתו של אקס קריית שמונה לוי גרסיה הסתיימה בהצלת ענק של ברטקוש שמנעה שער יתרון לאורחת.

דקה 38: כדור קרן של גדי קינדה מצא את אור זהבי שנגח לרשת החיצונית.

דקה 43: פריצה אדירה של תמיר עדי הובילה אותו להזדמנות קורצת מול ברטקוש אך תמיר פספס את המסגרת במעט והתוצאה נשארת מאופסת.

דקה 45: החמצת ענק!! ערבובייה ברחבת קריית שמונה הובילה את הכדור אל רגליו של לוי גרסיה שמקרוב הפציץ את משקוף השער של ברטקוש.

מחצית שנייה:

דקה 46: מסירת עומק של לוי גרסיה עברה את כל הגנת קריית שמונה ומצאה את רגלו של גדי קינדה שמקרוב דחק את הכדור לרשת והעלה את האורחת ליתרון.

דקה 50: ג'ון רואיז מצליח להגיע למצב בעיטה ומכ16 מטרים בועט טוב אך הכדור מצא רק את הרשת החיצונית.

דקה 70: לחץ מסיבי בתוך רחבת קריית שמונה שבסופו כדור חוזר מצא את תמיר עדי שבעט כדור שטוח מכ20 מטרים והצליח להכניע את ברטקוש.

דקה 75: מצב משמעותי ראשון למארחת, עדן קארצב שיחרר טיל מסף הרחבה וכבר הכניע את איתמר ניצן אך המשקוף מנע מהשחקן הצעיר לכבוש בהופעת הבכורה שלו במועדון.

בשבוע הבא תפגוש הקבוצה את הפועל חדרה ותיהיה חייבת להשיג ניצחון ראשון העונה על מנת להתחיל לצבור נקודות ולא להיקלע לתחתית כבר בתחילת העונה.

כתב: דור ביטון