סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב את מ.ס. אשדוד לקרב ישיר על הכרטיס לאירופה וקיוותה לרשום ניצחון רביעי העונה בכל המסגרות על הקבוצה מעיר הנמל אך, למרות יתרון מוקדם הקבוצה ספגה במחצית השנייה ולא הצליחה לנצח את חניכיו של בן שמעון והפער בין השתיים נותר על 6 נקודות. אך, למרות זאת חניכיו של קובי רפואה עלו למקום הרביעי בטבלה שעשוי להוביל אף הוא לאירופה וכעת היא במרחק נקודה ממכבי פ"ת לה משחק חסר.

המחצית הראשונה התנהלה רובה ככולה בשליטה מקומית ובדקה ה-37 עלתה ליתרון מרגלי יוג'ין אנסה שדחק מקרוב והעלה את הקבוצה ליתרון צודק. בתוך כך, המחצית השנייה הייתה שקולה יותר כשחניכיו של רפואה הגיעו למספר מצבים קורצים על מנת להכריע את ההתמודדות כשהחמצת ענק של לוסיו מנעה מקבוצתו ניצחון צודק. ובדקה ה-71 בעיטה חזקה של רמזי ספורי מחוץ לרחבה מצאה את הרשת וקבעה חלוקת נקודות לא צודקת.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 4: ההזדמנות הראשונה במשחק נפלה לזכותה של המארחת, כשהרחקה לא טובה של הגנת אשדוד מצאה את אופיר מזרחי חופשי ברחבה וזה המשיך בבעיטה מהאוויר שחלפה בסמוך לקורת שערו של שוער אשדוד.

דקה 20: בעיטה חזקה של מוחמד שכר מעשרים מטרים נקלטה בקלות אצל משפתי.

דקה 30: לוסיו היה חייב לעלות את קבוצתו ליתרון, כשהגבהה של מוחמד שכר פגשה את ראשו של הברזילאי שהמשיך בנגיחה חזקה אך, למרכז השער ומשפתי היה במקום בכדי לרשום הצלה גדולה מבחינתו.

דקה 37: קריית שמונה עולה ליתרון 1-0!! כדור קרן של אופיר מזרחי מצא את עידן נחמיאס שנגח אל עבר השער שם היה אנסה חופשי ומאושר על מנת לדחוק משני מטרים לשער חשוף ולקבוע יתרון צודק.

דקה 45+1: כדור קרן מסובב של סתיו טוריאל האורח מצא את המסגרת אך, ברטקוש היה ערני והדף לקרן.

מחצית שנייה:
דקה 59: החמצת ענק של לוסיו שהיה חייב אבל חייב לעלות את האריות הכחולים ליתרון כפול. החלוץ רץ לבדו אל עבר משפתי ובמקום לבעוט פס שטוח ניסה להתחכם ולהקפיץ מעל השוער וזה קלט את המהלך ללא קושי. החמצת ענק

דקה 71: התקפה מתפרצת של מ.ס. אשדוד הסתיימה בשער שיוויון. עידן דהן הצעיר הוביל התקפה מתפרצת שנגמרה במסירה קצרה אל רמזי ספורי שנותר לבדו מ-23 מטרים ובעט בעיטה חזקה שפגשה רק את הרשת וקבע יתרון לא צודק.

דקה 90+4: הזדמנות פז להכריע את התמודדות כשכדור קרן של מוחמד שכר הוביל לצמד נגיחות ברחבה מצד המארחת כשלבסוף קהת הוריד לאנסה שנותר חופשי במקום לבעוט פצצה לרשת בעט פס חלש שהורחק על ידי הגנת אשדוד.

כאמור, בשבוע הבא תארח הקבוצה ביום שבת ה-8.5.21 (18:00 שידור ישיר בספורט 5 לייב) את מכבי פתח תקווה לקרב ישיר נוסף על הכרטיס לאירופה במשחק שעשוי להשפיע רבות על זהות הקבוצה שתסיים במקום הרביעי.

כתב: דור ביטון