סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל חדרה

סיקור המשחק: עירוני איתוראן קריית שמונה מול הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שבת) את הפועל חדרה למשחק חשוב מאוד מבחינתה שהיווה עבורה צומת דרכים וקיוותה לצאת עם ידה עליונה שהיה מדביק את חבורתו של קובי רפואה חזק אל מרכז הטבלה ולהתמודד על מקום בפלייאוף העליון. אך, תקוות לחוד ומציאות לחוד והאריות הכחולים נחלו הפסד כואב להפועל חדרה ונשארו עמוק עמוק בתחתית הטבלה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:

דקה 7: הגבהה של שכר מצד ימין לא הורחקה טוב על ידי הגנת חדרה ואל הכדור הגיע ג'יימס אדניי שנותר חופשי ברחבה אך, בעט חלש ואג'ידה הדף את הכדור. החמצה גדולה.

דקה 17: התקפה מבולבלת מאוד וראשונה במשחק מצד האורחת נגמרה במסירת רוחב של חגי גולדנברג ואל הכדור הגיע מוחמד אבו פאני שנגח לקורה ופנימה וקבע יתרון חדרתי.

מחצית שנייה:
דקה 55: סמואל בראון שנותר חופשי מחוץ לרחבה בעט חזק מ-18 מטר והכדור לרוע מזלו פגע במגן אורחת ויצא לקרן.

דקה 66: התקפה מתפרצת קטלנית של חדרה הסתיימה בהגבהה של אבו פאני ללוסיו והאחרון המשיך בנגיחה מקרוב אך, סחט הצלת ענק מגד עמוס שהרחיק בקצות אצבעותיו לקרן.

דקה 90: כמעט השיוויון של קריית שמונה, הגבהה של מרכוס דיניז מצאה את קיליאן שרידאן שנגח טוב אך, הכדור חלף סנטימטרים ספורים מקורת שערו של אג'ידה.

בשבוע הבא, יוצאים לאשדוד (שבת , 15:00) למשחק תחתית חשוב מאוד בו חייבים לחזור עם הנקודות על מנת לא להסתבך עוד יותר בתחתית הטבלה הבוערת.

כתב: דור ביטון