סיקור משחק: עירוני איתוראן קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה פגשה הערב (שלישי) את הפועל חדרה למשחק במסגרת המחזור הרביעי של גביע הטוטו, עבור שתי הקבוצות היה מדובר במשחקן השלישי מאחר ושתיהן ריצו את המחזור החופשי שלהן.
בתוך כך, כל אחת מן הקבוצות חיפשה את ניצחונה הראשון לעונה במסגרת גביע הטוטו אך, במשחק שקול למדי עם שליטה מקומית הסתיים בתוצאת תיקו מאופסת שקבעה סטטוס קוו בטבלה.
במחצית הראשונה היו אלה חניכיו של עמיר נוסבאום שהחזיקו יותר בכדור אך, דווקא האורחת בצמד מתפרצות קטלניות כמעט ועלתה ליתרון.
כמו כן, המחצית השנייה התנהלה אף היא בשליטה כחולה שצמד הזדמנויות גדולות לזכותה הסתיימו בהחמצות מסמרות שיער. בנוסף, לכל קבוצה הורחק שחקן שמהצד הכחול היה זה מורגן פרייר לאחר דין ודברים עם הספסל החדרתי, ובצד האדום היה זה המחליף מוחמד אוסמן שבשתי עבירות ברוטליות על רועי קהת ראה צמד כרטיסים צהובים מהירים ששלחו אותו למקלחת מהירה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 1: כדור עומק מפתיע מצד האורחת כבר כעבור 60 שניות מצא את החלוץ אביאל בן חמו שנתקל ביציאה מעולה של ברטקוש שמנע כיבוש מהיר.

דקה 8: בעיטה חופשית של מוחמד שכר ממעל עשרים מטרים סחטה הדיפה רעה של השוער האורח אך, קהת לא הספיק לעוט על הכדור החוזר והגנה הצליחה להרחיק לחוץ.

דקה 11: החמצה ענקית למורגן פרייר! כדור רוחב נהדר של גיא בן לולו מצא את פרייר במרחק חמישה מטרים מהשער חופשי אך, האחרון המשיך בבעיטה רעה מהאוויר שחלפה מעל למשקוף השער.

דקה 36: התקפה מתפרצת מצד הפועל חדרה ברשותו של פדידה שנכנס עם הכדור לרחבה ובאחד על אחד סחט הצלה הירואית מצד ברטקוש ששמר על רשת נקייה ביציאה פנטסטית.

דקה 38: דקותיים בלבד לאחר ההחמצה הראשונה שוב היה זה פדידה שקיבל מסירה נאה מאברמוב הצעיר, ומצא עצמו שוב באחד על אחד מול ברטקוש אך, גם הפעם החמיץ ברשלנות כשבעט שטוח לפינה הרחוקה כדטר שחלף בסמוך לקורת השער, החמצה ענקית.

דקה 45+1: כדור קרן חכם של מוחמד שכר מצא את רועי קהת חופשי על שפת הרחבה וזה המשיך בבעיטה חזקה לפינה אך, הרחקה של דולב אזוראל האורח ברגע האחרון מקו השער מנעה יתרון כחול.

מחצית שנייה:
דקה 57: הזדמנות ראשונה במחצית שנייה נפלה לרגלייה של המארחת כשהתקפה יפה הסתיימה בהגבהה מצויינת של גיא בן לולו לתוך הרחבה ומי שהגיע ראשון לכדור היה זה ידין לוגסי שנגח לחוץ מארבעה מטרים, החמצה גדולה נוספת לקריית שמונה.

דקה 76: מורגן פרייר מורחק בכרטיס אדום, דקה בלבד לאחר שהוחלף ראה חלוץ הרכש את האדום. פרייר עשה את דרכו אל ספסל קבוצתו תוך כדי שחולף על פני ספסל האורחת ואלו קיללו את החלוץ ללא הפסקה לאורך כל המשחק וזה ענה להם בחזרה וספג אדום מיותר מצידו.

דקה 86: הפועל חדרה נשארת ב-10 שחקנים, המחליף מוחמד אוסמן נמצא על כר הדשא 8 דקות בלבד הספיק לבצע שתי עבירות ברוטליות על רועי קהת וראה בצדק את האדום משופט המשחק.

דקה 90+1: האריות הכחולים היו קרובים להכריע את ההתמודדות בתוספת הזמן, הגבהה מצד שליו דסטה המחליף, פגשה מחליף אחר רון פרץ שהמשיך בנגיחה חזקה לשער אך, לרוע מזלו הכדור פגע רק בקורת השער.

תוצאת סיום: תיקו מאופס בין עירוני 'איתוראן' קריית שמונה להפועל חדרה.

ביום שבת הקרוב 14.8.21 בשעה 20:30 תצא הקבוצה למשחק חוץ אחרון במסגרת שלב הבתים של גביע הטוטו. כל שנותר הוא מאבקים על מיקום שיקבעו את המענק הכספי שתקבל הקבוצה, בנוסף חניכיו של נוסבאום יקוו לרשום ניצחון בכורה רשמי לעונה כשצמד שחקני הרכש הזרים יוכלו ליטול חלק בהתמודדות.

כתב: דור ביטון