,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד בני סכנין

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (ראשון) את בני סכנין למשחק השלישי והאחרון בשלב הבתים של גביע הטוטו וקיוותה לרשום ניצחון בכורה לעונה החדשה. אך, למרות שהוליכה משער של רועי קהת, קריית שמונה ספגה עמוק בתוך המחצית השנייה ורשמה תוצאת תיקו שנייה ברציפות. כמו כן, המשחק נפתח בעיכוב של כחצי שעה עד שהתקבל האישור ממנהלת הליגות לכדורגל שהן מאשרות את תוצאות בדיקות הקורונה שערכה בני סכנין לאחר היוודע הידבקות אחד משחקניה בנגיף. בנוסף, לאור תוצאות שהושגו היום במחזור האחרון בשלב הבתים נקבע כי קריית שמונה תארח את מ.ס. אשדוד לקרב על המקום ה-11 בגביע הטוטו. כאמור, המפגש בין השתיים יתקיים שבוע אחד בלבד לפני שהשתיים תפגשנה במחזור הפתיחה של ליגת "הבורסה לניירות ערך" כשאז תהייה זו אשדוד שתארח את המשחק.

בתוך כך, מחצית ראשונה בשליטה כמעט מוחלטת מצד חניכיו של קובי רפואה הניבה שני שערים לרשת של מחמוד קנדיל, כשהשער הראשון נפסל בטענת נבדל מוצדקת. ובפעם השנייה לא היה מי שייקח מרועי קהת את שערו הראשון בקדנציה השנייה בקבוצה. יחד עם זאת, במחצית השנייה התבצעו חילופים רבים כתוצאה מחלוקת הדקות דבר אשר העביר את השליטה במשחק אל העולה החדשה וזו גם מצאה את הרשת בבעיטה אדירה של אוסאמה חאלילה שקבע חלוקת נקודות ששלחה את קבוצתו אל גמר גביע הטוטו.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:
דקה 10: לאחר דקות ראשונות של גישושים הגיע סמואל בראון עם האיום הראשון על שערה של סכנין, כשבעיטה שלו מחוץ לרחבה פגעה בבלם אורח והכדור שעלה גבוה נחת על הרשת העליונה של קנדיל ויצא לכדור קרן, הזדמנות מעניינת.

דקה 14: אופיר מזרחי פרץ באגף ימין והעביר כדור רוחב נהדר אותו המשיך לוסיו מרניאו בנגיעה מהאוויר אל הרשת אך, לצערו הקוון הניף את הדגל בטענת נבדל מוצדקת והשער נפסל.

דקה 17: הזדמנות ראשונה במשחק לזכותה של בני סכנין הניבה החמצת ענק, אוסאמה חאלילה חטף כדור ליואב הומפייסטר ודהר לבדו אל השער וממצב של אחד על אחד בעט לקורת שערו של ברטקוש, החמצה גדולה.

דקה 21: האריות הכחולים היו חייבים למצוא את הרשת, אופיר מזרחי קיבל כדור בתוך הרחבה וממצב טוב בעט אלכסונית כדור חזק שנהדף על ידי מחמוד קנדיל.

דקה 41: קריית שמונה עולה ליתרון של 1:0!!! כדור חופשי מצוין של אופיר מזרחי מצא את ראשו של רועי קהת שניצל יציאה רעה של מחמוד קנדיל ומקרוב נגח היישר אל הרשת וקבע יתרון מוצדק.

מחצית שנייה:

דקה 52: הזדמנות ראשונה במחצית השנייה נפלה לרגלייה של בני סכנין, כשהחלוץ אמרי וולשמן ניסה להפתיע את ברטקוש מתוך הרחבה אך, הליטאי היה במקום והדף לקרן.

דקה 73: בני סכנין משווה את התוצאה ל1:1: איבוד כדור של קריית שמונה בחלק המגרש של יריבתה, הוביל למתפרצת קטלנית בראשותו של אוסאמה חאלילה שירה פגז מעשרים מטר הישר אל פינת שערו של ברטקוש שנותר חסר אונים וקבע שוויון חשוב מאוד עבור קבוצתו.

שריקת הסיום: שתי הקבוצות נפרדות בתוצאת תיקו 1:1.

בתוך כך, הקבוצה תצא מחר (שני) אחה"צ למחנה אימון בן ארבעה ימים בקיבוץ שפיים שם היא תעבוד על הפן המקצועי ואף על הגיבוש החברתי בסגל הקבוצה החדש. מחנה זה יהווה הכנה חשובה מאוד עבור הקבוצה אל תחילת הליגה שתיפתח בעוד כשבועיים. בנוסף, עוד בטרם תיפתח הליגה תפגוש הקבוצה את מ. ס. אשדוד למשחקי הדירוג במסגרת גביע הטוטו.

 

כתב: דור ביטון