,

סיקור המשחק: הפועל כפר סבא נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב באיצטדיון 'המושבה' אצל הפועל כפר סבא וקיוותה לחבר בפעם השנייה העונה ניצחון שלישי ברציפות. אך, לצערה מציאות לחוד ותקוות לחוד ויצאה עם נקודה אחת בלבד לאחר תוצאת תיקו מאופסת חלשה למדי. בתוך כך, המחצית ראשונה חלשה מאוד מצד שתי הקבוצות לא הניבה הזדמנויות מיוחדות שבעיקר מה שהשחקנים הראו על כר הדשא היה לחץ רב משני צדדיו והרבה עבירות מיותרות. יחד עם זאת, אם חשבנו שמחצית כמו הראשונה לא ניתן לקבל קיבלנו ועוד איך ללא מצבים מיוחדים כשהחמצה אחת גדולה של עאבד מנעה ניצחון דחוק . אך, חשוב לציין כי לאור איך שהתפתח המשחק תיקו שיקף לחלוטין.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 20: לאחר עשרים דקות מפתיחת המשחק שתי הקבוצות מתקשות להגיע להזדמנויות ובעיקר מאבדות את הכדור במרכז המגרש. כמו כן, מתבצעות עבירות מיותרות של שני הצדדים.

דקה 28: חצי הזדמנות ראשונה במשחק לזכות האורחת, כשעומר לקאו קיבל כדור באגף ימין בקצה הרחבה ניסה לעבור שלושה שחקנים ובעט מהמקום כדור שחלף ליד קורת שערו של איתמר ישראלי.

דקה 41: בעיטה ראשונה למסגרת באיצטדיון 'המושבה', כשיהב אפריאט בועט ממרחק של מעל עשרים מטרים כדור שטוח שנקלט ללא בעיה אצל ברטקוש. בעיטה שמסמלת ייאוש רב.

דקה 44: חצאי הזדמנויות כבר אמרנו, גם הפעם כך היה כשבעיטה חזקה של הבלם אורי דהן מחוץ לרחבה פוגעת בדרך ברגל של מגן מקומי והכדור יוצא לקרן. אותה הגביה אמיר בן שמעון טוב אך, הגנת כפ"ס מצליחה להרחיק בערבוביה שנוצרה בתוך הרחבה.

מחצית שנייה:
דקה 48: עדן קארצב ניסה את כוחו מעשרים מטרים אך, ישראלי הצליח להדוף היטב. אחמד עאבד השתלט על הריבאונד אך, היה בנבדל ונמנע מצב טוב.

דקה 50: החמצת ענק! אחמד עאבד פרץ נהדר באגף שמאל והגיע למצב מצויין אך, בעט רע גבוה מעל השער ממצב לא חוזר. כמו כן, ריאן עמד חופשי ברחבה לקבל את הכדור אך, עאבד בחר לבעוט.

דקה 75: הזדמנות היחידה המסוכנת של כפר סבא הגיעה בדקה זו, כשבובאקר טראורה המחליף בעט חופשי על סף הרחבה כדור שחלף ליד העמוד.

תוצאת סיום: תיקו אפס בין קריית שמונה להפועל כפר סבא.

כאמור , הקבוצה מגדילה את הפער המקו האדום לנקודה אחת בלבד מסקציה נס ציונה ושומרת את הפועל כפר סבא במצב שטרם הבטיחה את הישארותה בליגה. ביום רביעי הקרוב ה- 24.6 בשעה 20:00 תארח קריית שמונה את הפועל חדרה. נס ציונה תתארח 'בבלומפילד' אצל בני יהודה, ואילו כפר סבא תתארח אצל מ.ס. אשדוד. עד לתום העונה נותרו 9 נקודות בקופה.

 

כתב: דור ביטון