,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב באיצטדיונה הביתי את הפועל חדרה בתקווה לרשום ניצחון ביתי ראשון לעונה ולעלות את מאזנה בשלוש נקודות נוספות ולשמור על מאזן נקי מהפסדים, היא הצליחה חלקית לעמוד במשימה כשנפרדה מיריבתה בתיקו 1-1.
בתוך כך, המשחק במחצית הראשונה לא התעלה לרמה גבוהה אך, בשליטה של האריות הכחולים שגם היו אלה שהגיעו למצבים המסוכנים ליד שערה של חדרה אך, לא השכילו למצוא את הרשת. מנגד, חדרה הציגה משחק אגרסיבי למדי לאורך תשעים הדקות. כמו כן , המחצית השנייה נפתחה עם שער מהיר של האורחת שבבעיטה הראשונה למסגרת גם מצאה את שער היתרון. לאחר לחץ מאסיבי מצד חניכיו של קובי רפואה, היה זה המחליף גיא בן לולו הצעיר שבדקה ה-90 בעט מהאוויר בעיטת 'וולה' אל הפינה הקרובה וקבע חלוקת נקודות מוצדקת.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 7: הזדמנות ראשונה במשחק מצידה של המארחת , כשפריצה של יוג'ין אנסה באגף שמאל הסתיימה בבעיטה חזקה אל השער אך, לבקוביץ' קלט ללא קושי.

דקה 33: לאחר דקות רבות בהן לא הגיעו שתי הקבוצות למצבים ובעיקר עשו עבירות אחת על השנייה, היה זה סאקו טורה שבמבצע אישי בעט חזק מחוץ לרחבה אך, שוב לבקוביץ' הדף לקרן את הכדור רגע לפני שנכנס אל בין חיבורי הקורות.

דקה 40: האריות הכחולים מגיעים להזדמנות נוספת הפעם מתוך הרחבה כשהגבהה לתוך הרחבה מצאה את עידן נחמיאס שניסה בחצי מספרת למצוא את הפינה הרחוקה אך בעט לחוץ, הזדמנות מצוינת הולכת לאיבוד.

מחצית שנייה:
דקה 50: בעיטה ראשונה של הפועל חדרה לכיוון שערה של קריית שמונה, מקסים פלקושצ'נקו ניסה את כוחו בבעיטה מרחוק אך, הכדור חלף סנטימטרים ספורים ליד קורת השער.

דקה 55: בניגוד גמור למהלך המשחק, הפועל חדרה עלתה ליתרון 1-0! שוב היה זה פלקשוצ'נקו שבעט מחוץ לרחבה הפעם הכדור הסתובב בצורה טובה אל הפינה הרחוקה ולברטקוש לא נותר סיכוי והקשר קבע יתרון לא מוצדק לקבוצתו.

דקה 72: לוסיו מרניאו היה חייב להשוות את התוצאה ולכבוש נגד האקסית שלו בשנתיים האחרונות. החלוץ קיבל מסירת רוחב מצויינת מיוג'ין אנסה וזה המשיך בנגיעה משבעה מטרים לבד מול השוער אל השער, אך לבקוביץ' בפעם המי יודע כמה בהצלת ענק שלא רואים כל יום מנע את שער השוויון.

דקה 85: אדריאן רוצ'ט המחליף נותר חופשי מחוץ לרחבה ובעט חזק אל הפינה אך, שוב שוער חדרה קלט את הכדור בהצלה נאה ומנע מקבוצתו לספוג שער שיוויון.

דקה 89: הגבהה מצויינת של דור אלו, מצאה את המחליף גיא בן לולו חופשי בתוך הרחבה וזה המשיך בבעיטה חזקה מהאוויר אל רשת וקבע שיוויון מוצדק מאין כמוהו עבור קבוצתו.

דקה 90+2: כדור קרן של אמיר בן שמעון הגיע אל סנואל בראון שמקרוב נגח אל ראשו של בלם חדרה במקום לנגוח אל הפינה החשופה ולקבוע מהפך דרמטי.

תוצאת סיום: שתי הקבוצות נפרדות בשיוויון 1-1.

חניכיו של קובי רפואה נשארים עם מאזן נקי מהפסדים לאחר שלושה משחקי ליגה כשבאמתחתם 5 נקודות מתוך 9 אפשריות. במחזור הבא (יום ראשון 08.11.20, בשעה 19:00) באיצטדיון 'המושבה' אצל מכבי פתח תקווה העולה החדשה שבמאזנה 9 נקודות מתוך 12 אפשריות.

 

כתב: דור ביטון