,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד הפועל חדרה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (רביעי) את הפועל חדרה וקיוותה להתרחק מעט מהקו האדום אך, הציגה משחק חלש ונוצחה בביתה 3-0 דבר אשר סיבך אותה רבות במאבק נגד הירידה.

בתוך כך, במחצית ראשונה שהתאפיינה בעיקר במתיחות של שחקני שתי הקבוצות ובהרבה זמן בלי לשחק כדורגל, הצליחה האורחת לעלות ליתרון משער של מוחמד אבו פאני בבעיטה מחוץ לרחבה בדקה ה-39. יחד עם זאת, בפתיחת המחצית השנייה הגיע לחץ מקומי ואף הצליחה לכבוש בדקה ה-56 אך, שופט המשחק החליט בהחלטה מפוקפקת לחלוטין לאחר בדיקת var לפסול את השער. כמו כן, הלחץ נמשך ואף הגיעה למספר הזדמנויות אך, בדקה ה-76 שוב שופט המשחק גנב את ההצגה והחליט להוציא כרטיס אדום לאורי דהן בטענה לעבירה שספק הייתה. אליאל פרץ המחליף לקח את הבעיטה החופשית ומצא את הרשת. זוהי הייתה נקודת המשבר מצד חניכיו של קובי רפואה שספגו את השלישי במתפרצת מרגלי רועי זיכרי שחתם את תוצאת המשחק.

כאמור, לאור תוצאות הערב הפועל כפר-סבא הבטיחה את הישארותה בליגה והותירה את המאבק לשתי קבוצות בלבד, קריית שמונה וסקציה נס ציונה. לשתי הקבוצות מספר נקודות זהה 29 נקודות אך, הראשונה היא זו שנמצאת מעל הקו האדום ותלויה רק בעצמה בעקבות הפרש שערים עדיף בהרבה. יחד עם זאת, הכל יוכרע במפגש ביניהן במחזור הסיום ביום חמישי הבא באיצטדיון בקריית שמונה. בטווח שתי הקבוצות יצאו למפגש חוץ חניכיו של רפואה יתארחו בבלומפילד אצל בני יהודה ואילו אלה של ליאור זדה יתארחו במושבה אצל הפועל כפר סבא.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 39: הזדמנות ראשונה במשחק הנטול מצבים, והיא דווקא לזכות האורחת ואף מוצאת את הרשת. בעיטה חדה וחזקה של מוחמד אבו פאני מחוץ לרחבה מצאה את הפינה הקרובה של ברטקוש וקבע יתרון חדרתי.

דקה 45+2: סמואל בראון ניסה את כוחו בבעיטה טובה מחוץ לרחבה וזו חלפה במעט מעל למשקוף השער.

מחצית שנייה:
דקה 56: קריית שמונה חגגה שער שיוויון מבעיטה של מרכוס דיניז שפגעה בדרך בשחקן של הפועל חדרה ומשם ניתז פנימה. אך, לאחר בדיקה במערכת ה-var בהחלטה מפוקפקת למדי החליט לפסול את השער עקב טענה כי עבדאללה חילחל היה בנבדל והסתיר לשוער את הכדור.

דקה 76: אורי דהן ספק הכשיל את רועי זיכרי המחליף אך, שופט המשחק שוב מיהר לפסוק נגד קריית שמונה ושלף כרטיס אדום גבולי לבלם המקומי. מי שלקח את הבעיטה החופשית היה אליאל פרץ שמצא את בין חיבורי הקורות של ברטקוש וקבע 2-0.

דקה 81: עבדאללה חילחל חטף כדור לבלם הפועל חדרה מנשה זלקה וזה במצב של אחד על אחד בעט לידיו של עדי טבצ'ניק שוער האורחת שהדף ללא קושי.

דקה 85: התקפה מתפרצת של האורחת הסתיימה בחדירה של זיכרי לתוך הרחבה וזה בעט לפינה הקרובה ומצא את הרשת בפעם השלישית במשחק מצד קבוצתו וקבע ניצחון 3-0 ואף ניצחון בכורה לקבוצתו בפלייאוף.

כאמור , ביום ראשון הקרוב תצא הקבוצה לאיצטדיון בלומפילד למשחק מול בני יהודה , בקרב על החיים של המועדון שממנו חייב לצאת עם שלוש נקודות.

 

כתב: דור ביטון