,

סיקור המשחק: עירוני קריית שמונה נגד מ.ס אשדוד

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה הערב (שבת) את מ.ס. אשדוד למשחק קריטי ביותר עבורה כשהיא נמצאת מעל הקו האדום בזכות הפרש שערים עדיף בלבד. מנגד, חניכיו של רן בן שמעון הגיעו במטרה להבטיח לעצמם באופן סופי עונה נוספת בליגת "הבורסה לניירות ערך".
בסופו של משחק ההקרבה הירואי מצד חניכיו של קובי רפואה הם יצאו עם ידם על העליונה והביסו 3-0 את מ.ס. אשדוד ופתחו באופן זמני פער של שלוש נקודות מהקו האדום. כאמור, רק מחר (ראשון) יגלו האריות הכחולים מה עשתה יריבתם לתחתית סקציה נס ציונה ואם הצליחו לתת לעצמם קצת מרחב לנשימה.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 19: כעבור 20 דקות של גישושים מצד שתי הקבוצות הייתה זו קרית שמונה שעלתה על לוח התוצאות. אך, איבוד כדור רשלני של אשדוד במרכז המגרש הוביל להתקפה מתפרצת שהסתיימה במסירת רוחב של מוחמד שכר, שנגמרה בהסטת הכדור על ידי רגלו של הבלם האורח ניר ברדע ומשם היישר אל הרשת.
דקה 23: שוב מוחמד שכר מוצא את עצמו חופשי מחוץ לרחבה והפעם בועט חזק היישר אל מרכז השער כדור שנעצר ללא קושי אצל רועי משפתי.
דקה 28: הזדמנות ממשית ראשונה לזכותה של אשדוד שגיב יחזקאל קיבל את הכדור ברחבה ובעט לא מספיק חזק כדור שנקלט ללא קושי על ידי ברטקוש.
דקה 35: החמצה גדולה מצידו של אחמד עאבד, החלוץ פרץ לרחבה מהאגף השמאלי ובעט חזק ברגל שמאל היישר אל מרכז השער
דקה 41: קרית שמונה עולה ל 2-0, שוב הייתה זו אשדוד שאיבדה כדור במרכז המגרש וחילופי מסירות בין איסמעיל ריאן למוחמד שכר הסתיימו בבעיטה של הראשון מתוך הרחבה וזה מצא את הקורה ופנימה וקבע יתרון כפול.

מחצית שנייה:
דקה 73: עוז בילו שחקנה הצעיר של מ.ס. אשדוד מצא עצמו חופשי על סף הרחבה ובכדור קשתי חכם פגש רק משקוף שערו של ברטקוש שלא יכל לעשות הרבה. מזל גדול!
דקה 85: זו כבר תבוסה, קריית שמונה עולה ליתרון 3-0. חילופי מסירות בין צמד המחליפים מאליק פוסטר ועבדאללה חילחל הסתיימו עם כניסתו של האחרון אל רחבת האורחת וזה לא התבלבל באחד על אחד מול משפתי ובעט כדור מדוייק לפינה שקבע 3-0 חד ומהדהד.
דקה 92: שוב היה זה המחליף מאליק פוסטר שפרץ אל הרחבה והעביר כדור רוחב מצויין למרכז הרחבה, וזה הגיע אל עדן קארצב שנותר חופשי לגמרי ומשבעה מטרים בעט חזק מעל למשקוף השער. החמצת ענקית!

האריות הכחולים יצאו בשבוע הבא (יום שבת) למשחק חוץ חשוב ביותר בקרב על 6 נקודות מול האחרונה בטבלה הפועל רעננה שנמצאת במרחק תשע נקודות מהקו האדום שם נמצאת כאמור קריית שמונה. בקבוצה יקוו להמשיך במומנטום ולצבור נקודות חשובות ויקרות להמשך המאבקים.

 

כתב: דור ביטון