,

סיקור המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: הפועל תל אביב נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה האחר הצהריים באיצטדיון 'בלומפילד' אצל הפועל תל אביב וקיוותה לשוב אל מסלול הניצחונות לראשונה מזה 7 משחקים ללא ניצחון אך, שוב סבלה מחוסר מזל משווע כששתי טעויות של המגן הימני אורי צעדון עמוק במחצית השנייה הובילו לשתי בעיטות עונשין מ-11 מטרים לזכות הפועל תל אביב. יש לציין כי עד לאותן טעויות שהכריעו את גורל המשחק המארחת לא סיכנה כלל את שערו של גד עמוס.

לאור ההפסד הכואב שחותם שמונה מחזורים ללא ניצחון דבר שלא קרה 11 שנה למועדון, הפער מהקו האדום נשאר על שלוש נקודות כשהעיניים נשואות אל עבר משחקה 'ל הפועל רעננה בתקווה כי תמעד אף היא והפער יישמר בסטטוס קוו לאחר מחזור נוסף.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:
דקה 20: הזדמנות ראשונה במשחק נופלת לזכות האורחת כשהכנסת כדור טובה של איסמעיל ריאן מצאה את ראשו של סמואל בראון וזה המשיך בנגיחה אל עבר, מוחמד שכר שניסה להמשיך בגליץ' מהאויר לרשת בעט גבוה מעל לשער.
דקה 35: בעיטת מצויינת מחוץ לרחבה של ראדו גינסארי הרכש החדש נעצרה היטב אצל יואב ג'רפי שמנע שער יפהפה.

מחצית שנייה:
דקה 56: הזדמנות גדולה לזכות המארחת אך, למרבה המזל החלוץ מייקל אולהה הסתבך עם רגליו והכדור הורחק לקרן ברגע האחרון.
דקה 65: עומרי אלטמן עבר באגף ימין את אורי צעדון וזה חדר לרחבה אך, המגן הכחול בגליץ' חסר אחריות הכשיל את החלוץ האדום והשופט שרק לפנדל מוצדק. אותו אלטמן היה זה שלקח את האחריות ודייק מהנקודה הלבנה והעלה את קבוצתו ליתרון.
דקה 71: שוב כדור טועה מטייל ברחבת קריית שמונה ושוב זה צעדון עם טעות קשה ,כשהפעם נוגע בכדור עם ידו ומזכה את הפועל תל אביב בפנדל נוסף ומוצדק. כאמור, אלטמן ניגש שוב אל הנקודה ומדייק פעם נוספת וקובע 2-0 להפועל תל אביב.

דקה 88: בעיטה טובה מאוד של סמואל בראון מחוץ לרחבה הלכה אל בין חיבורי הקורות אך, שוב ג'רפי היה במקום והרחיק לקרן בעצירה נאה.

כמו כן, במחזור הבא נצא למשחק חוץ נוסף גם הפעם באיצטדיון 'בלומפילד' הפעם אצל מוליכת הטבלה מכבי ת"א. כשחניכיו של קובי רפואה ינסו להפתיע את אלו של איביץ' ולחזור דווקא ממשחק זה עם נקודות יקרות יקרות עבור הקבוצה.

 

כתב: דור ביטון