שובל של רצון – שובל גוזלן בראיון ראשון

שובל של רצון - שובל גוזלן בראיון ראשון

כתב האתר הרשמי ירין שושן בראיון ראשון עם חלוץ הרכש שובל גוזלן.

פגשתי את שובל גוזלן לראיון אחד על אחד לאחר המעבר שלו למועדון, תשכחו מכול מה שאתם חושבים על החלוץ הצעיר ותנו לראיון להעניק לכם זווית ראייה אחרת על אחד מהכשרונות הגדולים שצומחים לנו בכדורגל הישראלי

1.שובל הגעת ממכבי חיפה, הרבה אוהדים ולחץ, האם אתה חושב שהמעבר שלך לעיר קטנה בהרבה,יש שיגידו שקטה, כמו קריית שמונה ישפיע עלייך לחיוב או להפך?

אני בטוח שהמעבר לקריית שמונה ישפיע עליי באופן חיובי, אני חיפשתי את השקט הזה זה אחד היתרונות במקום הזה לשחקן או ספורטאי מכל תחום אחר.

2.סומנת כעילוי בגילאי הנוער, שיחקת בנבחרות ישראל וכיכבת בנוער של מכבי חיפה. בבוגרים קצת נעלמת, תקופת ההשאלה שלך הייתה מוצלחת אך חזרת לחיפה ושוב לא קיבלת דקות. אתה חושב שאתה מסוגל לשחזר את ההצלחה שלך מהנוער בקבוצה שמכוונת גבוה בליגת העל?

כן, אני חושב שאצליח לשחזר את ההצלחה ואפילו יותר. בשנה הראשונה שעליתי מהנוער לבוגרים כבשתי מספר שערים, בעונת השאלה שלי לאחר מכן כבשתי עשרה שערים שזאת כמות מכובדת ואחרי זה הייתה לי עוד שנה עם רוני לוי שלא שיחקתי כמעט והחצי שנה הזאת שגם התחילה טוב, אז ככה שלא שהיו לי שנים לא טובות בבוגרים.

3.מה גרם לך להגיע דווקא לקריית שמונה?

קריית שמונה זה מקום שהרבה שחקנים מצליחים בו לאורך השנים, שקט, חמימות, כמו משפחה מגובשת אז כהקבוצה הביעה בי עניין ורצון שאגיע לא היססתי. ראיתי שיש קבוצה טובה שיכולה להצליח ומכוונת גבוה ואני מקווה להיות חלק משמעוצי בתרומה להשגת המטרות.

4.מה הציפיות והמטרות שלך אחרי המעבר לקריית שמונה?

קודם כול להגיע עם הקבוצה הכי רחוק שאפשר. עכשיו אחרי שעברנו את הפועל באר שבע בגביע, אז מן הסתם ללכת בגביע עד הסוף, בליגה זה להגיע לפלייאוף העליון וכמה שיותר גבוה בפלייאוף העליון, מבחינה אישית כמובן שלהבקיע שערים ולעזור לקבוצה כמה שאפשר. יש לקריית שמונה אופציה לרכוש אותי בסוף נשנה ואני רוצה להוכיח להם שהם צריכים לממש את האופציה עליי.

5.לאן לדעתך קריית שמונה יכולה להגיע בטבלה העונה?

אני מקווה ומכוון לפלייאוף עליון, יש לנו קבוצה טובה, אנחנו נמצאים כבר שם, רק לשמור על זה, השמים הם הגבול. בסהכ שואפים להכי רחוק שאפשר כלומר להגיע הכי גבוה ורחוק בליגה בתקווה לסיים במקום המוביל לאירופה בסוף השנה.

6. האם אתה רואה בקריית שמונה אתגר מקצועי לשנים הבאות או שבשבילך זוהי רק "תחנת מעבר" לקבוצה גדולה יותר?

קריית שמונה זאת קבוצה שכבר הרבה שנים מוכיחה את עצמה כקבוצה גדולה. קבוצה שהטביעה את חותמה בצמרת ליגת העל, חוץ מהעונה הקודמת שהייתה קצת קשה, בשנים האחרונות היא מדורגת בצמרת הגבוהה של הליגה, תמיד הולכת עד הסוף בגביע, ובאירופה. המטרה היא להיות פה כמה שנים ולהיות פה כמה שאפשר, ברור שהחלום זה להגיע יותר רחוק עם מחשבות על חול אבל קריית שמונה היא אחת הקבוצות המצוינות בארץ וכרגע אני מתרכז אך ורק בהצלחה שלי עם המועדון הזה.

7.אתה רוצה את עצמך כמי שיכול להיות ברומטר מרכזי בקבוצה?

אני חושב שכן. אני מוכן להוביל, אבל חובת ההוכחה עלי. אני מקווה שאני יוכל להוכיח ולהחזיר את האמונה שנתנו בי עד עכשיו, אני כרגע רק בהתחלה אבל אני מאמין בעצמי, בקבוצה ובנו ביחד.

ידע כללי
הכנתי לשובל כמה שאלות על הקבוצה לראות האם הוא עשה שיעורי בית לפני שהגיע.

1.באיזה שנה קריית שמונה זכתה באליפות?
זה קרה בדיוק בשנה הראשונה שהייתי בנוער, 2012\2011
2.מתי נוסדה עירוני קריית שמונה?
אני אנחש ואגיד שנת 1998
3.מי כבש את שער הניצחון בגמר גביע המדינה נגד נתניה בעונה 2014\2013?
אחמד עאבד בהארכה
4.כמה מושבים יש באיצטדיון העירוני?
בין 5,000 ל-6,000
5.באיזה מקום קריית שמונה סיימה בשלב הבתים של הליגה האירופית בעונת 2013\2012?
אני זוכר שליון היו עם קש בבית, כי אני סוכר הפסד לליון בבית (קריית אליעזר) 4-3, אני גם זוכר תוצאה טובה עם אתלטיק בילבאו, כמה טוב יכל להיות? תן לי לחשוב, תשובה סופית מקום שלישי.