סיכום היומיים הראשונים במחנה האימונים בסרביה

יומו הראשון של המחנה התאפיין בעיקר בהגעת הקבוצה אל מתחם האימונים בבית הנבחרות המקומי. כאמור, אמש (רביעי) בשעות הבוקר המוקדמות יצאה הקבוצה מקריית שמונה אל שדה התעופה בן גוריון כשבשעות אחה"צ עלתה על הטיסה לסרביה. עם הנחיתה חיכה לקבוצה אוטובוס אשר לקח אותה היישר אל בית הנבחרות בו משתכנת הקבוצה, מסע שהסתיים בשעות הערב המאוחרות. בתוך כך, עם ההגעה אל המתחם חיכתה לאנשי המועדון ושחקני הקבוצה ארוחת ערב שבסיומה קיבל כל זוג שחקנים את חדרו לעשרה ימים הקרובים.

היום השני נפתח בשעות הבוקר המוקדמות בסרביה עם ארוחת בוקר כשמיד לאחריה יצאה הקבוצה לאימון ראשון על אדמת סרביה. האימון שלעצמו היה אימון קליל לאור המסע הארוך שעברו השחקנים יממה קודם לכן. לאחר מנוחת הצהריים קיים מאמן הקבוצה עמיר נוסבאום אספת וידיאו ראשונה למחנה אשר במהלכה פרס המאמן את משנתו בפני השחקנים והציג בפניהם את הדרך שבה הוא מעוניין לראות את הקבוצה משחקת במהלך העונה הקרובה. כמו כן, הציג בפניהם מספר מערכים שהוא מעוניין להשתמש בהם לאורך הדרך ואף מספר דגשים שחשובים לו.
בשעות הערב ערכה הקבוצה את אימונה השני ליום זה כשהפעם היה זה אימון עצים בהרבה מזה של הבוקר. עם סיומו של האימון השני נשלחו השחקנים לסדרת טיפולים אשר כללו אמבטיות קרח, מסאז'ים, ספא וסאונה. לאחר סיומן של סדרת הטיפולים נפגשו השחקנים והצוות המקצועי לארוחת ערב משותפת בחדר אוכל שחתמה את יומו השני של המחנה.

בנוסף הקבוצה תקיים במהלך המחנה שני משחקי אימון, הראשון מביניהם יתקיים ביום שבת ה-17.7.21 נגד קבוצת FK IMT מהליגה השנייה בסרביה, המשחק ייערך במתחם האימונים של הקבוצה בשעה 18:00 (שעון סרביה) ובשעה 19:00 (שעון ישראל).

משחקה השני של הקבוצה ייערך ביום חמישי ה-22.7.21 מול קבוצת SHARJAH FC מאיחוד האמירויות. המשחק ייתקיים אף הוא במתחם האימונים של בית הנבחרות בשעה 19:00 (שעון סרביה) ובשעה 20:00 (שעון ישראל). יש לציין כי מדובר ברגע היסטורי בו תפגוש לראשונה קבוצה מישראל למשחק שלם יריבה מאיחוד האמירויות.

קיבצנו עבורכם קצת פרטים על צמד הקבוצות אותן נפגשו במחנה למשחקי אימון:
קבוצת FK IMT: קבוצה מהליגה השנייה בסרביה. המועדון נוסד בשנת 1953 ונמצא תחת בעלות של חברה לייצור מכונות וטרקטורים. לפני כשנתיים הקבוצה העפילה לראשונה בתולדותיה לליגה הראשונה בסרביה לאחר זכייתה באליפות הליגה השנייה. וכעבור עונה אחת בלבד ירדה אל הליגה השנייה בה משחקת כיום תוך שהיא מנסה לשוב אל הליגה הבכירה.

קבוצת SHARGAH FC- מאיחוד האמירויות נמצאת בשנים האחרונות בצמרת הליגה המקומית ואף משתתפת במפעל ליגת האלופות של אסיה בו גם השתתפה בעונה האחרונה. אשתקד סיימה הקבוצה את הליגה במקום הרביעי. הקבוצה מגיעה מהעיר השלישית בגודלה במדינה אחרי (דובאי ואבו דבאי). בתוך כך, המועדון הינו המעוטר ביותר באיחוד האמירויות.

כתב: דור ביטון