,

סיקור המשחק: מכבי יפו נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה התארחה הערב (שישי) באצטדיון בנס ציונה אצל מכבי יפו וקיוותה לעשות עוד צעד בדרך לליגת העל ובדיוק כך היה בסיומן של 90 דקות , חניכיו של שי ברדה רושמים 3-0 מהדהד על אלו של דויד מרטן וביססו את מעמדן עוד יותר בפסגת הטבלה.
בתוך כך, המחצית הראשונה התאפיינה בכדורגל עייף ומשעמם מצד שתי הקבוצות כשאף אחת מהן לא מגיעה למצבים של ממש בסיומה יורדות הקבוצות להפסקה בתיקו מאופס.
אך, עם תחילת המחצית השנייה שי ברדה מכניס את יאיר מרדכי במקומו של רועי זיקרי וזה גומל לקבוצתו תוך שתי דקות בלבד בשער יתרון סופר חשוב, הבליץ' של האריות הכחולים נמשך כשבדקה ה-50 סטפן אלפרדו בישל למוחמד אבו רומי את השער השני.
בדקה ה-58 קפטן הקבוצה שחוגג היום את יום הולדתו כבש מהנקודה הלבנה וקבע את תוצאת המשחק.

כאמור, בזכות הניצחון השני ברציפות הקבוצה מעלה את מאזנה ל-70 נקודות כשהיא במרחק של ארבע נקודות מהמקום השני והשלישי בהתאמה, כשלתום העונה נותרו שתי משחקים ושש נקודות בקופה. בשבוע הבא ניצחון ביתי על מכבי הרצליה והקבוצה תעלה באופן רשמי חזרה לליגת העל בתוך עונה אחת בלבד.

10׳
אריאל שרצקי מקבל את הכדור ומשחרר בעיטה לעבר שערו של אלמוג מלול, הכדור מטעה טיפה את מלול אך בסוף נשאר בידו.

מחצית שנייה

46׳
גוללל!!!!
אופיר בנבנישתי מוסר כדור עומק לעברו של יאיר מרדכי שמתמקם נהדר ברחבה, מרדכי מקבל את הכדור ומגלגל אותו לרשת של מלול, מהלך ענק של קריית שמונה

50׳
גוללל!!!
לא עברו שתי דקות מהגול הראשון וקריית שמונה מכפילה את התוצאה!
סטפן אלפרדו יוצא להתקפת מעבר מהירה, מוצא את מוחמד אבו רומי לבד מול שוער מניח לו כדור נוח לבעיטה וזה ה2-0 המהיר של הקבוצה של ברדה.

55׳
גולללללללל!!
לאחר התקפה נהדרת של קריית שמונה מצא את עצמו קשר הקבוצה אביחי וודג׳ה מוכשל ברחבת יפו והשופט אביב קליין לא מהסס ושורק לנקודה הלבנה שם נמצא עאיד חבשי קפטן הקבוצה שמגלגל בקלות לרשת וזה השלישי לרשת של מלול.

במחזור הבא תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את מכבי הרצליה במסגרת המחזור ה36 של הליגה הלאומית, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת