,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד מכבי יפו קביליו

הערב (חמישי, 19:30) עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אירחה את מכבי קביליו יפו במסגרת המחזור השביעי של הליגה הלאומית, המשחק עצמו התנהל בשליטה מוחלטת של קריית שמונה לצד התפרקות של יפו, המשחק עצמו נגמר ב-5:1 ואפשר להגיד שזה קונצרט של ממש, המשחק עצמו התחיל בגול מפתיע מאוד של סטפן אלפרדו לאחר שמצא את הגנת יפו ושוער יפו לא מוכנים והביא צ׳יפ במרחק של 40 מטר, לאחר מכן דוד דגו הוסיף את השני בבעיטה נפלאה, וזה לא נגמר כך, דגו בעט בבעיטה חופשית נפלאה והוסיף את השלישי, לאחר מכן הגיע תורו של אלפרדו לכבוש פעמיים, ואז הגיע המחליף הטרי יאיר מרדכי שהוסיף את החמישי במהלך נפלא.

מהלך משחק:


שעררר!!!
טעות חמורה בהגנת קביליו יפו, כדור עומק של נועם כהן מוצא את הגנת יפו ואת שוער יפו אלמוג מלול לא מוכנים, החלוץ סטפן אלפרדו מנצל את ההזדמנות ובהקפצה מדהימה מעלה את הקבוצה של שי ברדה ליתרון מהיר.

10׳
כדור טוב של אריאל שרצקי אל עבר דוד דגו, דגו משתלט על הכדור ומשחרר בעיטה שלא הייתה רחוקה מהשער של אלמוג מלול

36׳
שעררר!!
מבצע נהדר של אריאל שרצקי שמוצא את כריסט אמימי, אמימי מחזיר לשרצקי שמוסר באלגנטיות לדוד דגו שמשחרר בעיטה נהדרת אל צידו השמאלי של השער, שער נפלא.

מחצית שנייה

53׳
שעררר!!
כדור חופשי אל החבורה של האריות הכחולים, דוד דגו לוקח את הבעיטה ובועט אותה אל הרשת, שער נהדר של דגו

73׳
שערררר!!
חילוץ נהדר של דודי טוויטו משאיר את זיקרי במצב של שתיים על אחד, זיקרי לא מתהמהה ומוסר ישירות אל סטפן אלפרדו שלא מהסס גם הוא ובועט ישירות לרשת.

78׳
שעררר!!!
קריית שמונה לא עוצרת וזה השער החמישי, התקפה נהדרת של קריית שמונה, מוחמד חטיב מקבל את הכדור מנועם כהן, חטיב מוריד את הכדור אל יאיר מרדכי שלא מתהמהה ובועט לרשת, שער נהדר

המאמן שי ברדה מסר לאחר המשחק:
"אני חושב שזה היה סוג של פיצוי על שבוע שעבר, בסופו של דבר צריך להמשיך להתנהל ככה, נתנו משחק מעולה, צריכים להמשיך לייצר יותר יציבות."

ב-16.10 תצא עירוני 'איתוראן' קריית שמונה אל עבר המחזור השמיני של הליגה הלאומית למשחק נגד איחוד בני שפרעם באצטדיון עילוט בנצרת, פרטים נוספים יעודכנו בהמשך בעמוד האינסטגרם ועמוד הפייסבוק של המועדון (I.k.s.8)

 

כתב: דניאל בוחניק