,

סיקור המשחק: איחוד בני שפרעם נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה התארחה היום (שני, 19:00) באצטדיון העירוני בעכו במסגרת המחזור השמיני של הליגה הלאומית נגד המארחת איחוד בני שפרעם.
שתי הקבוצות הגיעו לאחר ״פגרה״ כפויה בעקבות מלחמת חרבות ברזל, שפרצה ימים בודדים לאחר נצחון הקבוצה על מכבי יפו במחזור שעבר. עקב המצב הבטחוני ופינוי העיר, הקבוצה נאלצה להדרים למרכז המדינה כדי לקיים את אימוניה ואף הייתה לאחת הקבוצות הראשונות שחידשו את האימונים.
לאחר החתמתו של ג׳ורג׳ מנדז׳ק כיממה בודדת לפני השבת השחורה שהכתה בכולנו, ולאחר פגרה ארוכה, קריית שמונה יצאה הערב למשחק ראשון מאז פרוץ המלחמה, ללא קהל ועם הגבלות רבות בשל הנחיות פיקוד העורף. המחצית הראשונה הייתה ממועטת מצבים, ונגמרה בתיקו מאופס, אך במחצית השנייה האריות הכחולים חזרו לנקודה שבה הפסיקו, עם צמד גדול של חטיב שכולל מספרת אדירה שתתמודד על תואר ׳שער העונה׳. למרות חסרונו של החלוץ אלפרדו סטפן בשל פגרת הנבחרות בדרום אמריקה, חטיב, שנכנס לנעליו הצליח למלא את החלל ולהביא את שלושת הנקודות לקריית שמונה, במשחק שהוקדש לסמל אדם אגמון ז״ל, שכאמור שיחק כשנתיים במחלקות הנוער של המועדון, ונהרג כגיבור ישראל בשירותו הצבאי במלחמה.
עירוני קריית שמונה משתתפת בצער כל המשפחות השכולות ומשפחות הנרצחים בטבח הנוראי ב7.10, ומתפללת לבואם של החטופים בזמן הקרוב ומחזקת את משפחותם.

מחצית ראשונה:

דקה 6: כדור טוב לרחבה הגיע אל ראשו של חטיב, שנגח לידיים של שוער שפרעם.

דקה 17: שוב מצב טוב לחטיב ברחבה, שבעט מעל המסגרת.

דקה 45: מצב טוב לבני שפרעם, חלוץ הקבוצה המארחת הגיע לבעיטה נוחה 7 מטרים בלבד מהשער, אך החמיץ את ההזדמנות לרדת למחצית ביתרון ובעט מעל המסגרת.

מחצית שנייה:

דקה 54: גוללל! כדור עומק מעולה של נועם כהן הגיע אל חטיב שנמצא מול שוער שפרעם, חטיב לא פיספס את ההזדמנות הפעם וכבש את השער הראשון.

דקה 70: גוללללאסווווו! דגו הרים כדור מהקרן שהגיע אל חטיב שכבש מספרת אדירה והכפיל את התוצאה עם צמד.

דקה 85: יאיר מרדכי הרים קרן שהגיעה שוב לחטיב, חטיב בעט טוב לפינה הקרובה וכמעט כבש את השלישי והשלים שלושער אדיר, אך שחקן שפרעם הרחיק מהקו.

דקה 88: דהירה גדולה של שאהין, שעבר 4 שחקני שפרעם בדרך אל השער, נעצרה בעבירה ובכרטיס צהוב אל עבר עבאס.

במחזור הבא, (שישי 24.11, 15:00) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את הפועל כפר סבא במסגרת המחזור התשיעי של הליגה הלאומית, באצטדיון הביתי הזמני של הקבוצה בנתניה.
המשחק יתקיים ללא קהל לפי הנחיות פיקוד העורף וישודר בשידור משולב(ערוץ הקיבוץ) בערוץ ספורט 5, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת