,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד איחוד בני שפרעם

הערב (שני, 19:00) אירחה עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את איחוד בני שפרעם במסגרת המחזור ה-23 של הליגה הלאומית.
המחצית הראשונה הייתה אמנם בשליטה כחולה מלאה, אך הוכרעה בדקה ה-11 בלבד כשהאורחת עלתה ליתרון מהיר, בשאר המחצית התקשתה קריית שמונה למצוא את הרשת למרות שהחזיקה בכדור הרבה יותר מהיריבה.
המחצית השנייה נפתחה בסערה, כשלאחר מצב טוב של יאיר מרדכי שעלה מהספסל, בעט מחוץ לרחבה, וסחט קרן, הצליח דודי טוויטו לדייק בכדור הקרן אל ראשו של מוחמד אבו רומי שכבש את שער השוויון למארחת.
שאר המחצית הייתה גם היא בשליטה כחולה, עם המון בזבוזי זמן מצד האורחת והמון החמצות מצד האורחת, אבל רועי זיקרי שעלה גם הוא מהספסל הצליח למצוא את החיבורים של איתמר ישראלי לאחר בעיטה אדירה מחוץ לרחבה ולהפוך את המשחק לטובת קריית שמונה.
חניכיו של ברדה רושמים ניצחון שני ברציפות ואף מגדילים את הפער מהמקום השלישי בו שוכנת עירוני טבריה ל-8 נקודות, פער שיכול להיות שווה עליית ליגה בסוף העונה.

 

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 11: 1-0, שפרעם עלתה ליתרון מוקדם ומפתיע.

דקה 29: מהלך גדול הוביל לכך שמוחמד אבו רומי קיבל את הכדור ברחבה מזווית קצת קשה ובעט מעל המשקוף.

דקה 41: אריאל שרצקי מצא את עצמו מול השער, אבל נגח סנטימטרים ספורים מהקורה.

דקה 45: נגיחה של אביחי וודג׳ה סחטה הצלה טובה מאיתמר ישראלי.

מחצית שנייה:

דקה 46: יאיר מרדכי שחרר פצצה מחוץ לרחבה וסחט הצלה מעולה של איתמר ישראלי.

דקה 47: 1-1!!!! גוללללל!! כדור גובה מעולה של דודי טוויטו מהקרן הגיע אל ראשו של מוחמד אבו רומי, שנגח באופן מושלם והשווה את התוצאה.

דקה 80: הגבהה מעולה של יאיר מרדכי הגיעה אל ראשו של אוניקאצ׳י, החלוץ נגח מעולה אבל הפעם המזל לא היה לטובתו והכדור הלך אל המשקוף.

דקה 96: גוללללללללללל!!!!! 2-1!!!!!! רועי זיקרי קיבל את הכדור ממרחק 18 מטרים מהשער, שחרר פצצה אדירה לחיבורים וניצח את המשחק.

במשחק הבא (חמישי, 19:00) תארח עירוני ׳איתוראן׳ קריית שמונה את עירוני ׳ניר׳ רמת השרון באצטדיון נתניה, במסגרת שלב שמינית הגמר של גביע המדינה ׳ווינר׳ בו תנסה לנצח ולהעפיל לשלב רבע הגמר של התחרות, פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת