,

סיקור המשחק: עירוני 'איתוראן' קריית שמונה נגד איחוד בני שפרעם

עירוני איתוראן קריית שמונה יצאה היום (חמישי, 19:30) אל דרך חדשה לאחר שירדה אל ליגת המשנה לאחר זמן ממושך שהייתה בליגת העל, קריית שמונה הגיעה למשחק לאחר שלפחות 14 שחקנים הצטרפו אל סגל הבוגרים, בקבוצה הצפונית יש אווירה של שינוי ואווירה טובה במיוחד, כוורת מקצועית חדשה, שלד סגל רחב וחדש כמעט לגמרי, המשחק היום נגד בני שפרעם הוכיח את המטרות של הקבוצה העונה, שלטה ברוב חלקי המשחק, ושיחקה נהדר.

מהלך המשחק:

'1
שריקת פתיחה

9'
חילופי מסירות בין דודי טוויטו לרועי זיקרי נגמרה בבעיטה של זיקרי אל מעבר השער, מהלך נפלא של קריית שמונה שהתחילה את המשחק נהדר.

22'
שער!!
תרגיל קרן נהדר של אופיר בנבנישתי שי בן דוד ונועם כהן הסתיים בשער נפלא, כאשר נועם כהן הגביה את הכדור אל עבר אופיר בנבנישתי שהוריד בנגיעה לשי בן דוד הבלם שלא התבלבל ודחק אל הרשת.

30'
התקפה נהדרת של קריית שמונה כאשר דודי טוויטו מקבל כדור מגביה אל עבר שחקן הרכש איבו כריסט אמימי שבועט לא מדוייק ולא אל עבר המסגרת.

45׳
מחצית ראשונה נגמרת, מחצית נפלאה של קריית שמונה ששלטה ברוב המחצית וזה בא לידי ביטוי בשער הראשון של שי בן דוד שכולו נבנה מבניית מהלך נפלא של הצוות המקצועי עם השחקנים.

מחצית שנייה

55׳
מהלך נפלא של רועי זיקרי ושל דוד דגו, יכולת טקטית נפלאה של הקריה מסתיימת בבעיטה לא מדוייקת של רועי זיקרי אל השער.

90,3׳
מבצע אישי נהדר של יאיר מרדכי נגמר בהגבהה נפלאה שלו לעבר דוד דגו שלא מתבלבל ודוחק לרשת.

סיום המשחק, יכולת נהדרת של קריית שמונה, יכולת טקטית נפלאה שמראה את הרצונות והמטרות של הקבוצה צפונית וזה לעלות לליגת העל וכמה שיותר מהר.
המשחק הבא הוא נגד הפועל עכו, מצפים לראותכם!
פרטי המשחק יעודכנו בהמשך.

 

כתב: דניאל בוחניק