,

סיקור המשחק: בני סכנין נגד עירוני קריית שמונה

סיקור המשחק: בני סכנין נגד עירוני קריית שמונה

עירוני 'איתוראן' קריית שמונה יצאה הערב (ראשון) לאיצטדיון 'דוחא' אצל בני סכנין, בידיעה כי כל תוצאה פרט לניצחון תסתום ככל הניראה את הגולל על חלומות הפלייאוף העליון ומאידך, תסבך את הקבוצה במאבקי התחתית הסבוכים. אך, משחק הקרבה אדיר מצד חניכיו של קובי רפואה בתוספת ניצול מצבים כמעט מקסימלי גרמו לכך שהאריות הכחולים יצאו עם ידם על העליונה ויעשו את הדרך הקצרה הביתה עם מלוא שלושת הנקודות הסופר קריטיות ששמו חזק את הקבוצה במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון כשבמאזנה משחק חסר סופר קריטי ביום רביעי נגד מכבי פ"ת.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוה כששתי הקבוצות ממאטות לאיים על שערה של היריבה, כשמי שהייתה מעט מסוכנת יותר מבין השתיים היא האורחת מקריית שמונה, למרות שמי שהחזיקה יותר בכדור היא דווקא הקבוצה מסכנין. בתוך כך, המחצית השנייה נפתחה טוב יותר עבור האורחת שעלתה ליתרון בדקה ה-54 משער של יוג'ין אנסה. מכאן ועד לסיום הייתה זו סכנין שתקפה ללא הפסקה אך, התקפה מתפרצת נהדרת שהסתיימה בשער בכורה של המחליף אופיר מזרחי בדקה ה-88 לאחר שזה קיבל מסירה ממחליף אחר עבדאללה חליחל קבעה את תוצאת המשחק והניצחון הסופר קריטי מצד האריות הכחולים.

מהלך המשחק:
מחצית ראשונה:

דקה 20: לאחר עשרים דקות של גישושים הייתה זו האורחת שבחנה ראשונה את שוער היריבה. כשבעיטה חדה וחזקה של המגן השמאלי זיו מורגן מחוץ לרחבה הלכה למרכז השער ונהדפה היטב אצל מחמוד קנדיל.

דקה 33: עוד ניסיון של קריית שמונה למצוא את הרשת, כשהפעם מורגן הגביה כדור אל הרחבה שגרם לערבוביה בתוך הרחבה, וראשון להגיע אל הכדור היה זה יוג'ין אנסה שבעט חלש לפינה וקנדיל הדף לקרן.

מחצית שנייה:
דקה 51: כדור קרן של מוחמד שכר מצא את ראשו של לוסיו שנגח מצויין לפינה אך, איהב גנאים הרחיק מקו השער בבעיטה אקרובטית רגע לפני שהכדור פוגש את הרשת.

דקה 54: קרית שמונה עולה ליתרון 1-0!!!!!! הגבהה של מוחמד שכר מאגף ימין מצאה את ראשו של יוג'ין אנסה שהמשיך מקרוב אל הקורה ופנימה והעלה את קבוצתו ליתרון חשוב מאין כמוהו.

דקה 68: חילופי מסירות נאים בין בירם כיאל למוטי ברשצקי הסתיימו בכך, שהאחרון מצא עצמו חופשי כ-14 מטר משערה של קריית שמונה אך, למזלה בעט ברשלנות גבוה מעל למשקוף שערו של ברטקוש.

דקה 88: קריית שמונה עולה ליתרון 2-0!!!!!!!!! המארחת שלחה את כל הכלים ההתקפיים שלה לתוך המגרש על מנת למצוא את שער השוויון אך , התקפת מתפרצת קטלנית בראשותם של אנסה- חליחל את מזרחי הסתיימה בשער בכורה של האחרון!!!! אנסה פרץ באגף שמאל העביר כדור רוחב מצויין לחליחל שהשאיר בנגיעה למזרחי שבאחד על אחד מול קנדיל בעט בקור רוח אל הרשת וקבע ניצחון קריטי לקבוצתו במאבק על הפלייאוף העליון.

כאמור, ביום רביעי הקרוב 10.3.21 תארח הקבוצה את מכבי פתח תקווה בשעה 19:00 (שידור ישיר בספורט 5 לייב) למשחק השלמה מהמחזור ה-19. חשוב מכך, מדובר בקרב ישיר על המקום בפלייאוף העליון כששתי הקבוצות יודעות שאסור להן לאבד נקודות במאבק על מנת להיות תלויות בעצמן עד לסיום העונה הסדירה כשלאחר המשחק יוותרו לכל קבוצה 2 משחקים בלבד.

 

כתב: דור ביטון