,

סיקור המשחק: הפועל ראשון לציון נגד עירוני 'איתוראן' קריית שמונה

עירוני "איתוראן" קריית שמונה התארחה הערב באצטדיון 'הברפלד' אצל הפועל ראשון לציון במסגרת המחזור הרביעי של הליגה הלאומית, וקיוותה לרשום לראשונה העונה שתי ניצחונות ברציפות. בסיומו של משחק טוב מצד חניכיו של שי ברדה הם גברו 2-0 על המארחת וחוזרים הביתה עם מלוא הנקודות ולראשונה העונה מצליחים לייצר רצף ניצחונות ואף לתפוס את המקום הראשון בטבלה, בטרם הסתיים המחזור.
בתוך כך, שבע דקות בלבד מהפתיחה לקחו לאריות הכחולים לעלות ליתרון ושער מרהיב של עאיד חבשי העלה את קבוצתו על לוח התוצאות. כמו כן, עד לסיום המחצית הראשונה החמיצה הקבוצה מספר מצבים קורצים.
לעומת זאת, המחצית השנייה הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות ובדקה ה-90 המחליף גיא בן לולו במשחקו הראשון העונה כובש שער ראשון וקובע 2-0 שזו גם תוצאת המשחק.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 7: גוללללל!!! קריית שמונה עולה ליתרון 1-0, כדור קרן מצד ימין הוגבהה לרחבה בעקבותו נוצרה ערבובייה ברחבת ראשון לציון, על הכדור הראשון עט עאיד חבשי שבעט בסיבוב אל בין חיבורי הקורות והעלה את קבוצתו ליתרון.

דקה 18: דאבל פס נפלא בין רועי זיקרי לבילאל שאהין מהצד השמאלי של המגרש מסתיים בבעיטה חלשה של כריסט אמימי ממרכז הרחבה הישר לידיו של עמבר.

דקה 37: קרן נהדרת של אופיר בנבנישתי מגיעה אל רגלו של כריסט אמימי שבועט חלש אל ידו של מתן עמבר.

דקה 41: פריצה באגף ימין של נועם כהן הסתיימה במסירת רוחב מצויינת אל הרחבה שם חיכה סטפן אלפרד שבעט בנגיעה מעל למשקוף השער.

מחצית שנייה:

דקה 48: התקפה נהדרת של רועי זיקרי ושל אביחי וודג׳ה הסתיימה בבעיטה נפלאה של סטפן אלפרדו אל השער, אך הריבאונד של אביחי וודג׳ה לא היה מספיק טוב וזה קרן לאריות הכחולים.

דקה 67: התקפה נהדרת של כריסט אמימי שבדאבל פס נהדר עם רועי זיקרי משאיר לו את הכדור במצב של אחד על אחד אך בעיטה מרושלת של זיקרי עוזרת לעמבר להדוף בקלות את הבעיטה.

דקה 90: גוללללל! קריית שמונה עולה ליתרון 2-0, התקפה מתפרצת של קרית שמונה כאשר ג׳יאן מרטינס חוטף את הכדור ומסר לגיא בן לולו שבמצב של אחד על אחד לא חשב פעמיים וגלגל אל הרשת.

 

בשבוע הבא (חמישי 21.9 בשעה 19:30) תארח עירוני "איתוראן" קריית שמונה את הפועל עפולה בביתה במסגרת המחזור החמישי של הליגה הלאומית ותקווה להמשיך במומנטום החיובי. פרטים נוספים בהמשך.

 

כתב: עוז בן שבת